PILNE:

Festiwal Możliwości w Dobczycach ! Zapraszamy w najbliższą niedzielę!

DOBCZYCE: Dobczyce zmieniają oblicze starej szkoły, zapraszając na Festiwal Możliwości, który będzie najlepszym przykładem na to, w jaki sposób może funkcjonować przyszłe Centrum Usług Społecznych w budynku starej szkoły przy ul. Jagiellońskiej w Dobczycach.

W organizację tego wydarzenia włącza się wiele organizacji i stowarzyszeń, bo to miejsce dedykowane jest właśnie rozwojowi aktywności społecznej. Serdecznie zapraszamy mieszkańców i sympatyków na istny kalejdoskop atrakcji, a wśród nich m.in. zajęcia umuzykalniające dla dzieci, lepienie figurek z masy porcelanowej, strefa gier planszowy i xbox, zabawy harcerskie, strefa innowacji – roboty, mechatronika i legendarna makieta kolejowa! Ponadto można spróbować sił w karaoke i szachach, a nawet w gimnastyce! Wrócimy również wspomnieniami do starej szkoły, którą zobaczymy na fotografiach. Impreza jest dedykowana całym rodzinom, a na jej zakończenie rozlosowane zostaną nagrody- mówi Joanna Talaga z Biura Promocji Urzędu Gminy i Miasta Dobczyce 

 

Podczas wydarzenia chętni będą mogli również wziąć udział w konsultacjach na temat zagospodarowania Charstka – terenu pod zaporą.

 

Zapraszamy już w sobotę, 18 listopada, w godzinach 16:00 – 19:00 do budynku starej szkoły przy ul. Jagiellońskiej w Dobczycach.

 

 

 

ŹRÓDŁO: Urząd Gminy i Miasta Dobczyce

opublikowano: 14.11.2017