fbpx
Connect with us

Bez kategorii

Kinga Baran z Sułkowic ma szansę wydać własną książkę. Projekt jest bardzo ciekawy.

Avatar

Opublikowano

w

SUŁKOWICE: „Nie Obrażaj Się Na Boga”- taki tytuł nosi debiutancka książka mieszkanki Sułkowic, Kingi Baran. Kinga, książkę napisała ale co dalej? Dalej…książkę trzeba wydać i tu oczywiście potrzebna jest pomoc. Projekt jest niebanalny, więc tym bardziej warto pomyśleć o jego wsparciu.
-Książka, którą napisałam jest efektem mojej pasji do pisania, które daję mi wolność i możliwość ofiarowania czegoś z siebie. Pozwala mi się wyrażać i rozwijać.

Jej fabuła to życiorysy trzech sióstr w różnym wieku. Zamysłem książki nie jest jednak tylko opowiedzenie historii każdej z nich. Bohaterki opowieści i ich uczucia oraz sytuacje życiowe, w których się znajdują są tylko filarem i podstawą. Na nim opierają się gałęzie jakimi są refleksję na temat Boga i Jego uczestnictwa w życiu ludzi. Życie bohaterek przeplata się z rozmyślaniami o życiu, miłości i Bogu.

Książka jest obecnie ukończona, natomiast bez dwóch zdań brakuje klamry która zepnie ją w ryzy, mianowicie mowa o jej wydaniu.

W tej sprawie podjęłam już wszelkie kroki . Skontaktowałam się z wieloma wydawnictwami, natomiast tylko od jednego dostałam zielone światło. Ze względu na mój brak budżetu na jej wyzwanie- mówi Kinga Baran.

Po odnalezieniu wydawnictwa WasPos, które wyda moja książkę, przeszłam do kolejnego etapu, szukania funduszy czego konsekwencja jest akcja crowdfundingowa, na portalu Polak potrafi, która ma celu zebranie pieniędzy na wydanie mojej książki.Przed ostatni etap, to poszukiwanie miejsc w których mogę podzielić się szczegółami wyżej wymienionego projektu, z nadzieją iż jego odbiory będą chcieli mnie choć w jak najmniejszym stopniu wesprzeć- dodaje autorka.

Wszelkie informacje na temat realizowanego przez Kingę projektu można znaleźć na jejfanpag’u facebooku :

https://polakpotrafi.pl/projekt/nie-obrazaj-sie-na-boga-ksiazka-napisana-sercem

https://www.facebook.com/NieObrazajSieNaBoga/

 

Kinga Baran liczy na przychylność osób, którym ta forma wyrazu nie jest obojętna.

-Ostatnim etapem wszystkich wyżej wymienionych składowych, będzie wydanie/ sprzedaż/ promowanie mojej książki, które za pośrednictwem Polak Potrafi / publikacji akcji / oraz ogromnego zaangażowania moich bliskich odniesie sukces- dodaje Kinga.

Osoba z pasją, umiejętnościami i determinacją, czy to własnie nie takich ludzi warto wspierać i sprawiać, żeby ich marzenia się spełniały? To tylko pytanie, pytanie za którym może pójść działanie…
 
ŹRÓDŁO I FOTO: Kinga Baran
 

Wydarzenia

Wrzesień 2020
PWŚCPSN
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30     
« Sie   Paź »

youtube

Najczęściej czytane