PILNE:
2.01.2018Zmiany w iTV w 2018 roku. Wiadomości z regionu 2 x w miesiącu. Gość tygodnia od 12 stycznia co tydzień. Nowości już wkrótce!

„Kłamstwo”- najnowszy spektakl Grupy Misterium! Premiera w sobotę !

MYŚLENICE: Już w najbliższą sobotę o godzinie 19:15, w Domu Katolickim w Myślenicach, odbędzie się premiera spektaklu pod tytułem „Kłamstwo” w reżyserii Marcina Kobierskiego. Spektakl to oczywiście dzieło Grupy Teatralnej „Misterium”.

„Kłamiemy. Słowami, czynami, codziennymi wyborami. Bo tak łatwiej i wygodniej. Nie myślimy o tym, że stajemy się niewolnikami nawet najmniejszego kłamstwa.”

Spektakl urzeka błyskotliwym dialogami i poruszającą muzyką.
Przede wszystkim jednak, ukazuje losy bohaterów zagubionych w labiryncie kłamstwa…
Czy odważą się stanąć w świetle prawdy, która ich wyzwoli… ?

Występują: Dominika Bała, Anna Błachut, Monika Błachut, Katarzyna Ćwierz, Marzena Dobek, Dominika Kocan,Agnieszka Pietrzyk, Agnieszka Sochacka, Magdalena Stopka, Katarzyna Sztangret, Mariola Tylek, Marta Widlak, Aleksandra Żak, Adam Dobek, Piotr Dobosz, Dawid Hodurek, Wojciech Kęsek,Michał Kasperek, Michał Kłeczek, Janusz Łętocha, Paweł Matusiak, Janusz Mucha, Tomasz Podlodowski, Bartosz Soból, Rafał Soból, Kacper Suder, Jacek Szymański, Franciszek Szilder i Kamil Ślusarczyk.

opublikowano: 12.10.2017