BOGDANÓWKA: "Przywrócić ich pamięci" pod takim hasłem odbyły się dnia 1 marca w Bogdanówce uroczystości związane z Narodowym Dniem Pamięci Żołnierzy Niezłomnych . Tradycyjnie, wzorem lat ubiegłych zadbano o przygotowanie święta. Była msza św., złożenie kwiatów pod tablicą Jadwigi Apostoł Staniszewskiej, była piękna oprawa poetycka, plastyczna i muzyczna.
Obserwuj nas na Google News
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Komentarze