PILNE:

O Nas

Myślenice iTV Telewizja Powiatowa realizuje reportaże i transmisje online z wielu wydarzeń na terenie powiatu myślenickiego. W ciągu trzech lat działalności zrealizowaliśmy ponad 1700 materiałów filmowych. Kładziemy nacisk na wspieranie wszystkich sfer życia społecznego, począwszy od kultury i edukacji, poprzez sport, biznes i politykę, aż do spraw społecznych oraz profilaktyki prozdrowotnej. Naszą misją jest promocja lokalnej społeczności oraz spuścizny regionu. Przywiązujemy dużą wagę do promowania ciekawych inicjatyw oraz rodzimych twórców z różnych dziedzin sztuki.

Jesteśmy nowoczesną, otwartą na nowinki techniczne redakcją, cenimy jednak przy tym tradycyjne wartości, rzetelnie ukazując wydarzenia i zjawiska występujące w powiecie myślenickim. Ciężka praca członków naszej redakcji przekłada się na uznanie i pozytwną opinię naszych widzów.

Zachęcamy Was do współtworzenia naszej telewizji. Czekamy na Wasze filmy, zdjęcia oraz informacje dotyczące ciekawych wydarzeń, dziejących się wokół Was. Jesteśmy również otwarci na propozycje materiałów o charakterze non-profit, które zrealizujemy i zamieścimy BEZPŁATNIE na naszej stronie internetowej.

Wydawcą portalu www.myslenice-itv.pl jest firma Myślenice iTV Telewizja Powiatowa Chęć Jarosław.

Redaktor naczelny, właściciel firmy: Jarosław Chęć.

Redaktorzy: Ewelina Mielecka-Stankiewicz,

Operatorzy kamer: Jarosław Chęć

Montażysta: Jarosław Chęć

Adres: ul. Rynek 27; 32-400 Myślenice NIP: 681-194-60-62

Współpraca wolontaryjna: Józef Zięba, Marcin Korbas (operatorzy), Robert Bylica (dźwiękowiec).