PILNE:
2.01.2018Zmiany w iTV w 2018 roku. Wiadomości z regionu 2 x w miesiącu. Gość tygodnia od 12 stycznia co tydzień. Nowości już wkrótce!

Policjanci z Komendy Powiatowej Myślenice nagrodzeni przez ministra.

MYŚLENICE: W środę 9 sierpnia Jarosław Zieliński, sekretarz stanu w MSWiA, wyróżnił 26 funkcjonariuszy – bohaterów na służbie i poza służbą. „Jesteście wzorem postawy do naśladowania dla innych funkcjonariuszy. Odwaga i ofiarność, te dwa słowa najlepiej oddają Waszą służbę” – Zieliński tymi słowami zwrócił się do nagrodzonych policjantów, strażaków, strażników granicznych i funkcjonariuszy BOR. Wśród nagrodzonych znaleźli się również Policjanci z Myślenic.
Wyróżnienie otrzymali st. asp. Dorota Radoń i sierż. Grzegorz Juszczak (nieobecny na uroczystości), dzielnicowi Rewiru Dzielnicowych Wydziału Prewencji KPP w Myślenicach, którzy w styczniu br. w Myślenicach ratowali mężczyzn z pożaru.  Policjantce towarzyszył I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Myślenicach mł. insp. Maciej Tomczyk.
Gratulujemy!

Źródło: myslenice.policja.gov.pl /MSWiA, www.policja.pl, foto Andrzej Mitura, miesięcznik Komendanta Głównego Policji „Policja 997”

opublikowano: 10.08.2017