Reklama

Powiatowe mistrzostwa robotów - Dobczyce 2014

Regionalne Centrum Oświatowo-Sportowe w Dobczycach 22 lutego stało się areną emocjonujących walk sumo. Nie były to jednak potyczki zawodników ważących znacznie powyżej 100 kilogramów, a nowoczesnych, specjalnie zaprogramowanych robotów, zbudowanych z klocków lego. W pierwszych powiatowych mistrzostwach robotów, organizowanych przez Stowarzyszenie „KAT” Dobczyce, wzięło udział 16 drużyn z Sieprawia, Pcimia i oczywiście Dobczyc. 

[cleanvideoplayer theme="light" playlist="{title: "Powiatowe mistrzostwa robotów Dobczyce 2014", youtube: "https://www.youtube.com/watch?v=P6Gl10pB3Hc"}"]

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo myslenice-itv.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości