Regionalne Centrum Oświatowo-Sportowe w Dobczycach 22 lutego stało się areną emocjonujących walk sumo. Nie były to jednak potyczki zawodników ważących znacznie powyżej 100 kilogramów, a nowoczesnych, specjalnie zaprogramowanych robotów, zbudowanych z klocków lego. W pierwszych powiatowych mistrzostwach robotów, organizowanych przez Stowarzyszenie „KAT” Dobczyce, wzięło udział 16 drużyn z Sieprawia, Pcimia i oczywiście Dobczyc.
[cleanvideoplayer theme="light" playlist="{title: "Powiatowe mistrzostwa robotów Dobczyce 2014", youtube: "https://www.youtube.com/watch?v=P6Gl10pB3Hc"}"]
Obserwuj nas na Google News
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Komentarze