20 października obchodzony był Europejski Dzień Seniora. Z tej okazji w Jasienicy zorganizowano spotkanie integracyjne, nie tylko dla osób starszych, ale również dla niepełnosprawnych. Świętowanie rozpoczęło się od uroczystego nabożeństwa, odprawione przez księdza proboszcza Marka Fita. W imprezie przeprowadzonej z inicjatywy sołtysa Roberta Bylicy oraz miejscowego Koła Gospodyń Wiejskich, wzięli udział nie tylko mieszkańcy wsi, ale też goście z Myślenic, Sułkowic i Tokarni.
[cleanvideoplayer theme="light" playlist="{title: "Seniorzy i niepełnosprawni świętowali w Jasienicy", youtube: "https://www.youtube.com/watch?v=5VntLyvgliw"}"]
Obserwuj nas na Google News
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Komentarze