Reklama

Seniorzy i niepełnosprawni świętowali w Jasienicy

20 października obchodzony był Europejski Dzień Seniora. Z tej okazji w Jasienicy zorganizowano spotkanie integracyjne, nie tylko dla osób starszych, ale również dla niepełnosprawnych. Świętowanie rozpoczęło się od uroczystego nabożeństwa, odprawione przez księdza proboszcza Marka Fita. W imprezie przeprowadzonej z inicjatywy sołtysa Roberta Bylicy oraz miejscowego Koła Gospodyń Wiejskich, wzięli udział nie tylko mieszkańcy wsi, ale też goście z Myślenic, Sułkowic i Tokarni. 

[cleanvideoplayer theme="light" playlist="{title: "Seniorzy i niepełnosprawni świętowali w Jasienicy", youtube: "https://www.youtube.com/watch?v=5VntLyvgliw"}"]

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo myslenice-itv.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości