fbpx
Connect with us

Gmina Dobczyce

Warto mieć pasję! Fundusz Stypendialny KALEJDOSKOP PASJONATÓW – nabór wniosków!

Avatar

Opublikowano

w

MYŚLENICE/DOBCZYCE: W Gminie Dobczyce i Myślenice trwa nabór wniosków stypendialnych do I edycji Funduszu Stypendialnego KALEJDOSKOP PASJONATÓW Projekt jest skierowany do pasjonatów, którzy przede wszystkim chcą rozwijać swoje pasje. Nabór wniosków zakończy się 17 września. Program jest realizowany przez Kalejdoskop Partnerstwa w ramach programu Partnerstwa PAFW .

O stypendia mogą ubiegać się wszyscy pasjonaci działający i mieszkający w gminie Dobczyce lub Myślenice. Poprzez działania w ramach Kalejdoskopu Partnerstw oraz Kalejdoskopu Pasjonatów staramy się wspierać ludzi w każdym wieku, “zarażonych” pasją, pasjonatów – niepokornych indywidualistów. Szukamy osób, które potrafią zarazić innych swoją pasją i chcą tę pasję rozwijać. Chcemy pomagać marzeniom, które po prostu często nie mieszczą się w  statystykach „normalnego życia”.

Jak otrzymać stypendium?

Wypełnij Wniosek  przy­znanie wsparcia w ramach funduszu Kalejdoskop Pasjonatów Wystarczy, że aplikujący opisze swoją lub czyjąś pasję, wypełniając cztery moduły:

  • Krótki opis pasji.
  • Realizacja pasji w ciągu ostatnich trzech lat.
  • W jaki sposób pasja jest dzielona z innymi.
  • Wpływ otrzymanego stypendium na rozwój pasji oraz jego wydatkowanie.

O przyznaniu stypendium w wysokości 3000 zł decyduje niezależna Kapituła Stypendialna składająca się z: przedstawicieli samorządów; mediów; biznesu; kultury oraz Partnerstwa Kalejdoskopu. Komisja swoje rekomendacje opiera tylko i wyłącznie na zgodności wniosków z celami i założeniami funduszu Kalejdoskop Pasjonatów.

Regulamin

Regulamin Funduszu Stypendialnego

Wypełnij Wniosek:

 Źródło: Fundacja Sztuki Przygody i Przyjemności „Arts”

Wydarzenia

Czerwiec 2020
PWŚCPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      
« Maj   Lip »

youtube

Najczęściej czytane