To ważna inwestycja zarówno dla uczniów szkoły a także całej społeczności, o czym w krótkim materiale filmowym mówią dyrektor szkoły Grażyna Kwiecińska oraz radna Stanisława Majda-Gulgowska.

Rozbudowa była konieczna ze względu na przekształcenie placówki w szkołę ośmioklasową oraz liczebność obwodu jaki obejmuje szkoła. Po rozbudowie na parterze będzie miejsce dla przedszkola, a na górze powstaną sale lekcyjne dla najmłodszych klas.

Prace postępują według harmonogramu, serdecznie zapraszamy do obejrzenia ich efektów w krótkim materiale filmowym.

Koszty inwestycji finansowany z budżetu Gminy Dobczyce: 2 835 884 zł brutto.

Rozbudowa Szkoły Podstawowej w Brzączowicach

NOWE OBLICZE SZKOŁY W BRZĄCZOWICACHPięknie prezentuje się wykonana elewacja w obrębie rozbudowanej części Szkoły Podstawowej w Brzączowicach. Aktualnie wewnątrz budynku trwają intensywne prace wykończeniowe.Jest to ważna inwestycja nie tylko dla uczniów tej placówki, ale również dla całej społeczności, o czym w krótkim materiale filmowym mówią dyrektor szkoły Grażyna Kwiecińska oraz radna Stanisława Majda-Gulgowska. Rozbudowa jest również konieczna ze względu na przekształcenie placówki w szkołę ośmioklasową oraz liczebność obwodu jaki obejmuje szkoła. Po rozbudowie na parterze będzie miejsce dla przedszkola, a na górze powstaną sale lekcyjne dla najmłodszych klas.Prace postępują według harmonogramu, serdecznie zapraszamy do obejrzenia ich efektów w krótkim materiale filmowym.Koszty inwestycji finansowany z budżetu Gminy Dobczyce: 2 835 884 zł brutto.Film: Włodzimierz Juszczak

Opublikowany przez Gmina i Miasto Dobczyce Środa, 4 lipca 2018

 

Informacje: Urząd Gminy i Miasta Dobczyce

Film: Włodzimierz Juszczak