fbpx
Connect with us

Gmina Myślenice

28.Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Myślenicach – wejście 1, 2, 3, 4, 5 i światełko do nieba i zakończenie

Małgorzata Miszczak

Opublikowano

w

MYŚLNICE: 12 stycznia 2020 roku spotykamy się na 28. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w Myślenicach od godziny 9.00 do 20:00 wiele atrakcji. Bądźcie z nami.

Zakończenie 28. Finału WOŚP

Światełko do nieba myślenicki Rynek g. 20:00

wejście 5

Przed koncertem Zespołu LemON, który jeszcze dziś o 18:00 w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu, rozmawialiśmy z liderem zespołu. Zapraszamy na wywiad, zobaczcie co powiedział specjalnie do Was Igor Herbut.

WOŚP w powiecie myslenickim

WOŚP wejście 5 Energia, moc, pomaganie wywiad z @Igor Herbut wokalista Zespołu LemON LemON

Opublikowany przez Myślenice Itv Telewizja Internetowa – Region Południe Niedziela, 12 stycznia 2020

wejście 4

Morsy Myślenice dla WOŚP… zobaczcie co na Dolnym Jazie się działo, jak miłośnicy zimnych kąpieli włączyli w finał WOŚP.

wejście 3

Tu również nie mogło nas zabraknąć myślenickie Zarabie i co cieszy i tu osób chcących wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy nie brakuje. MKM i emocjonujące przejażdżki offroudowe.

ķ

wejście 2

Oj dzieje się dzieje w Myślenicach, aura sprzyja i coraz więcej osób dołącza by zagrać razem w tej niezwykle radosnej orkiestrze, by wrzucić do puszek z sercem datki, które ostatecznie wesprą leczenie najmłodszych. Zapraszamy do myślenickiego sztabu WOŚP na krótką rozmowę z koordynatorką WOŚP w Myślenicach Anną Nodzyńską – Papierz oraz na myślenicki Rynek gdzie stare motocykle i samochody „poszły już w ruch” 🙂 W kolejnym wejściu przeniesiemy się na myślenickie Zarabie.

wejście 1

Rozpoczynamy i my na myślenickim Rynku – wejście nr 1 a podczas niego zaproszenie prezesa Klubu Motosport Myślenice na przejażdżki samochodami zabytkowymi w godzina od 9:00 do 15:00, rozmowa z wolontariuszkami WOŚP i zaproszenie do sztabu WOŚP do Kamienicy Obońskich.

Przypominamy, w tym roku wolontariusze WOŚP zbierają pieniądze dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Zbierane będą środki na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. Skupiając się przede wszystkim na takich dziedzinach medycyny dziecięcej jak chirurgia ogólna, kardiochirurgia czy neurochirurgia.

Redaktor, trener, edukator. Z wykształcenia menager, pedagog, coach wlb, absolwentka UJ. W pracy to człowiek jest dla niej największą wartością. Ceni pasjonatów oraz tradycję lokalną, a jej misją jest promowanie szeroko pojętej kultury regionu. Mama dwójki dzieci oraz od trzynastu lat żona tego samego męża.

Wydarzenia

Lipiec 2020
PWŚCPSN
   1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   
« Cze   Sie »

youtube

Najczęściej czytane