fbpx
Connect with us

Gmina Myślenice

A w święta niesie się kolęda !

Opublikowano

w

mali krzczonowianie

KRZCZONÓW/GŁOGOCZÓW: A w święta niesie się kolęda! Niesie się po górach, wioskach, dolinach a w ubiegły weekend niosła się między innymi po Krzczonowie i Głogoczowie.

W sobotę 28 grudnia, Zespół Regionalny „Mali Krzczonowianie” zaprosił przyjaciół i rodziny członków zespołu na spotkanie świąteczne. W repertuarze oczywiście znalazły się występy gospodarzy wydarzenia. Nie zabrakło wspólnego kolędowania oraz poczęstunku.

To spotkanie, to niejako podziękowanie dla wszystkich, którzy ten zespół tworzą i wspierają. Cieszę się, że mogliśmy być razem i że nadal, to co robimy cieszy się dużym uznaniem. To nam dodaje skrzydeł do dalszej pracy- mówi Anna Chęć, kierownik Zespołu Regionalnego „Mali Krzczonowianie”.

Na kolędę, ale tym razem w plenerze, zaprosiła z kolei w ubiegły weekend Orkiestra Dęta OSP Głogoczów. Jej członkowie , odwiedzali mieszkańców ze świąteczną, muzyczną niespodzianką. Jak na kolędę przystało, echo wygrywanych kolęd niosło się przez cała miejscowość.

Głogoczów kolęduje dzisiaj pełną parą za sprawą Orkiestra Dęta OSP Głogoczów, która z dobrą nowiną odwiedza wszystkich mieszkańców 🎷🎺🥁 Ot magia świąt ☺️✨✨Głogoczów-wieś jak Dzwon OSP Głogoczów, Ochotnicza Straż Pożarna w Głogoczowie

Opublikowany przez Myślenice Itv Telewizja Internetowa – Region Południe Niedziela, 29 grudnia 2019

Hej kolęda, kolęda z Orkiestra Dęta OSP Głogoczów 🎄🎷🎺🥁Głogoczów-wieś jak Dzwon OSP Głogoczów, Ochotnicza Straż Pożarna w Głogoczowie

Opublikowany przez Myślenice Itv Telewizja Internetowa – Region Południe Niedziela, 29 grudnia 2019

Dziennikarz, zarówno z zawodu jak i z zamiłowania. Od zawsze aktywnie zainteresowana szeroko pojętą komunikacją społeczną i działaniem w jej obrębie. Prywatnie, żona, matka, pasjonatka historii i mody, ceniąca sobie przede wszystkim szczerość i życie w zgodzie ze swoimi zasadami.

Wydarzenia

Czerwiec 2021
PWŚCPSN
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30     
« Maj   Lip »
target="_blank"

youtube

Najczęściej czytane