fbpx
Connect with us

Gmina Dobczyce

Auto Perfekt Cup – czyli piłkarska przygoda Skrzatów w Dobczycach

Ewelina Mielecka-Stankiewicz

Opublikowano

w

W minioną sobotę, w hali Regionalnego Centrum Oświatowo Sportowego w Dobczycach, rozegrano piłkarski Turniej dla chłopców z r.2014 i młodszych. W zawodach pod nazwą „Auto Perfekt Cup” – w których nie była prowadzona żadna klasyfikacja – wzięło udział 6 następujących drużyn: Dalin Myślenice, Gdovia Gdów, Piast Łapanów, Topór Tenczyn, Lubomir Wiśniowa oraz Raba Dobczyce.

Blisko 75 małych sportowców rywalizowało w systemie każdy z każdym – stąd też meczów było sporo i chłopcy „przyjęli dużą dawkę” futbolowego doświadczenia. Padło bardzo dużo goli, odnotowano wiele efektownych parad bramkarskich a także różnych innych nietuzinkowych zagrań. Kopiących futbolówkę chłopców z boku dopingował „Rabuś” – maskotka Klubu Sportowego Raba Dobczyce. Biało-niebieski koziołek niemal od swojego przybycia na obiekt, do końcowych akcentów dekoracji był mocno oblegany przez chłopców sportowców.

Po rozegraniu wszystkich meczy każdy z młodych piłkarzy otrzymał pamiątkowy, dedykowany medal. Na ręce kapitanów drużyn powędrowały także okazjonalne statuetki za udział danej drużyny w turnieju. Ponadto każdy z graczy otrzymał słodki upominek.

W załączniku fotki z turnieju. Poniżej również link do YT i specjalnych tzw. Kulisów Turnieju 🙂

Źródło: rabadobczyce.pl

Dziennikarz, zarówno z zawodu jak i z zamiłowania. Od zawsze aktywnie zainteresowana szeroko pojętą komunikacją społeczną i działaniem w jej obrębie. Prywatnie, żona, matka, pasjonatka historii i mody, ceniąca sobie przede wszystkim szczerość i życie w zgodzie ze swoimi zasadami.

Wydarzenia

Luty 2021
PWŚCPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
« Sty   Mar »

youtube

Najczęściej czytane