Connect with us

Edukacja

Jest demo! Autorska płyta Radka Partyki – dorzuć się pilne! :)

Małgorzata Miszczak

Opublikowano

w

Powiat Myślenicki/ Myślenice: Dziś zachęcamy Was z ogromnym entuzjazmem do kolejnej sensownej zrzutki. Tym razem uzdolniony muzycznie pochodzący z Myślenic Radosław Partyka chce wydać swoją solową płytę.

Nas Jego solowe wykonania autorskich utwór z krainy łagodności uwiodły.

Mocno mu kibicujemy.

Aktualizacja 18.09.2019:

Radek napisał do redakcji: „Kochani! Jestem teraz w trakcie prac nad nowa płytą i zbieram fundusze, aby jak najszybciej móc ją ukończyć. W załączniku przesyłam Wam to co do tej pory zostało zrobione. Niestety nagrania pochłaniają dużo pieniędzy. Posłuchajcie demówki i jeśli uznacie że fajnie się jej słucha i warto zainwestować, to zapraszam do „zrzutki na płyte” która jest w linku poniżej. Zrzutka będzie aktywna jeszcze 6 dni.

Radosław Partyka Demo solowej płyty 🙂

Wierzymy, że jesteście w stanie zrzucić się by spełnić Jego marzenia i już wkrótce mieć u siebie autorską płytę Radka, która gwarantujemy koi skołatane serca i jest jak balsam dla duszy!

Kochani!
Przygotowuję dla Was autorską płytę z pięknymi piosenkami. Sam jestem ciekawy efektu końcowego i tego jak zabrzmią nagrania 🙂 Mogę Was zapewnić że na pewno będzie melodyjnie, ciekawie i różnorodnie. Prace trwają już od roku, ale aby je ukończyć potrzeba więcej pieniążków. Z góry Wam dziękuję za każdą złotówkę, która wpłynie na konto zrzutki, a za przesłanie 40 zł otrzymacie gotową płytę z autografem:-) Serdecznie pozdrawiam!!!
– pisze Radek.

Szczegóły zrzutki:

Z potrzebnych 8.000 zł jest już blisko 1.757 zł to 21% całej kwoty! Do dzieła!

https://zrzutka.pl/56p924?utm_medium=mail&utm_source=postmark&utm_campaign=payment_confirmation&fbclid=IwAR0FAGzakifEVPduEWcxr4W8BZqq118DVt1f8tnBidqgx7n6EZ-p-nv5sTc

ARCHIWUM:

Pcim: Majowa ciepła sobota, klimatyczny wieczór na polanie Kudłacze, spotkanie miłośników muzyki z „krainy łagodności”. OSPA to festiwal organizowany przez Włodka Mazonia i przyjaciół, muzyczne spotkanie z poezją śpiewaną, jedyne w swoim rodzaju, zobaczcie. Zobaczcie jak potrafi talentem urzec Radek Partyka.

Redaktor, trener, edukator. Z wykształcenia menager, pedagog, coach wlb, absolwentka UJ. W pracy to człowiek jest dla niej największą wartością. Ceni pasjonatów oraz tradycję lokalną, a jej misją jest promowanie szeroko pojętej kultury regionu. Mama dwójki dzieci oraz od trzynastu lat żona tego samego męża.

Wydarzenia

Luty 2020
PWŚCPSN
      1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  
« Sty   Mar »
target="_blank"

Facebook

Najczęściej czytane