" /> Biblioteczne Opowieści "Babcia i Ciupaga" - czyta Karolina Mucha :
Connect with us

Edukacja

Biblioteczne Opowieści „Babcia i Ciupaga” – czyta Karolina Mucha

Małgorzata Miszczak

Opublikowano

w

Zapraszamy na pierwszą odsłonę Bibliotecznych Opowieści, które przedstawia Karolina Mucha z Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Ks. Jana Kruczka w Myślenicach. W mijającym tygodniu swoje święto obchodzili nasi dziadkowie, tym bardziej posłuchajcie opowiadania o jednej z najważniejszych osób w życiu młodego człowieka.

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i śmiech

– „Lubię to opowiadanie i chciałabym, by dzieci empatycznie patrzyły na starość. Choć wiadomo, że jeszcze w pełni jej nie zrozumieją. Warto jednak uświadamiać, że starszym ludziom nie zawsze jest łatwo. Bowiem zdrowia i sił w starszym wieku najczęściej im brakuje.” – mówi Karolina i zaprasza do słuchania i do wizyt w bibliotece.

Autorski projekt i realizacja: https://biblioteka.myslenice.pl/


Jeśli szukacie bieżących informacji z naszego regionu subskrybuj nasz kanał:

Dziennikarz, trener kompetencji miękkich, praktyk zmian któremu na sercu leży podnoszenie jakości życia społeczności lokalnej. Absolwentka Zarządzania na Wydziale Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. W pracy to człowiek jest dla mnie największą wartością. Cenię pasjonatów oraz lokalny potencjał: społeczny, kulturalny, turystyczny oraz ekonomiczny. Moją misją jest promowanie tego co dobre w naszym regionie. Jestem szczęśliwą mamą dwójki dzieci oraz od piętnastu lat żoną tego samego męża.

Wydarzenia

Kwiecień 2021
PWŚCPSN
    1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30   
« Mar   Maj »

youtube

Najczęściej czytane