Connect with us

Gmina Myślenice

W Myślenicach odbył się bieg “Tropem Wilczym”

Opublikowano

w

bieg tropem wilczym myślenice

MYŚLENICE – Pierwszego marca, obchodzony jest Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Żołnierzy, którzy walczyli o naszą niepodległość. W związku z tym świętem, prócz oficjalnych uroczystości, w wielu polskich miastach, organizowany jest bieg “Tropem Wilczym”. Podczas tegorocznej, trzeciej myślenickiej edycji biegu, na starcie stawiło się ponad dwieście osób. Bez wątpienia, godny uwagi jest fakt, że w biegu wystartowali zarówno dorośli jak i dzieci. Pomimo trudnych warunków panujących na trasie, spowodowanych deszczem i śniegiem, startującym nie brakowało optymizmu. Oczywiście nastawienie biegaczy odgrywało bardzo dużą rolę. Jedni pobiegli, dla historii, inni dla sportu a jeszcze inni dla Marysi Miąsko, której dedykowany był bieg. Podsumowując, każdy miał swój cel, cel który przełożył się na decyzję o pobiegnięciu Tropem Wilczym.

Do dyspozycji biegaczy były dwie trasy. Trasa honorowa na blisko 2 kilometry oraz trasa z dziesięciokilometrowym dystansem. Obie przebiegające przez kompleks leśny Uklejna.

Facebook

Miasto i Gmina Myślenice Bieg Tropem Wilczym 2020. W tym roku z wydźwiękiem charytatywnym dla Marysi Miąsko 🙂 Na starcie ponad dwustu biegaczy 🏃‍♂️🏃‍♀️🏃—-#narodowydzienpamiecizolnierzywykletych #biegtropemwilczym

Opublikowany przez Myślenice Itv Telewizja Internetowa – Region Południe Niedziela, 1 marca 2020

Na honorowym dystansie (1963 metrów) zwyciężył Mariusz Pustuła. Drugi na mecie był Mariusz Trytko, natomiast trzeci Szymon Ostafin.

W Myślenicach odbył się bieg “Tropem Wilczym”
W Myślenicach pobiegli “Tropem Wilczym”

W dystansie na 10 kilometrów w kategorii mężczyzn zwyciężył Marcin Rachwał. Miejsce drugie Rafał Szczurek. Miejsce trzecie Janusz Gawron.

W Myślenicach odbył się bieg “Tropem Wilczym”
myślenice bieg

W dystansie na 10 kilometrów w kategorii kobiet pierwsze miejsce zajęła Bożena Sikora. Drugie miejsce Kaja Milanowska-Zabel. Trzecie miejsce Barbara Fornalik .

W Myślenicach odbył się bieg “Tropem Wilczym”
bieg myślenice

Organizatorem biegu był Urząd Miasta i Gminy Myślenice http://www.myslenice.pl

Dziennikarz, zarówno z zawodu jak i z zamiłowania. Od zawsze aktywnie zainteresowana szeroko pojętą komunikacją społeczną i działaniem w jej obrębie. Prywatnie, żona, matka, pasjonatka historii i mody, ceniąca sobie przede wszystkim szczerość i życie w zgodzie ze swoimi zasadami.

Wydarzenia

październik 2021
PWŚCPSN
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
« wrz   lis »

youtube

Najczęściej czytane