Biotop Trial Team kolejne starty, kolejne sukcesy

Małgorzata Miszczak

Opublikowano

w

Mocno rozkręciła się karuzela startów zawodników myślenickiego klubu Biotop Trial Team. Mimo smutnej informacji która  dotarła z szwajcarskiej siedziby UCI odnośnie odwołania w związku z pandemią COVID-19 całego cyklu Pucharu Świata 2020 jak również Mistrzostw Świata i Europy.

Nasi zawodnicy praktycznie co tydzień mają wypełniony kalendarz startów. Ledwo co opadł kurz po organizowanych na własnym podwórku zawodach ORLEN Biotop Trial Cup 4, Dawid Wacławczyk wystartował w Pucharze Czech gdzie wywalczył 5 miejsce w kat. ELITA. Kolejny tydzień to starty Dawida Wacławczyka i Kacpra Stachury w II Rundzie Pucharu Polski w Grodzisku Mazowieckim oraz występ Jarka Byrskiego w Mistrzostwach Słowacji w Popradzie. Dobrym startem mogą się pochwalić zawodnicy reprezentujący myślenicki klub w II Rundzie Pucharu Polski, mimo bardzo silnej obsadzie czołowych zawodników z całej polski Dawid wywalczył 2. miejsce w kat. ELITA natomiast Kacper zajął 2 miejsce w kat. Junior co również umocniło jego pozycję nr 1. w Pucharze Polski po dwóch rundach. W Mistrzostwach Słowacji Jarek Byrski zajął 5 miejsce w kat. ELTA.

źródło: Biotop Trial Team

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z naszego regionu, subskrybuj nasz kanał:

Redaktor, trener, edukator. Z wykształcenia menager, pedagog, coach wlb, absolwentka UJ. W pracy to człowiek jest dla niej największą wartością. Ceni pasjonatów oraz tradycję lokalną, a jej misją jest promowanie szeroko pojętej kultury regionu. Mama dwójki dzieci oraz od trzynastu lat żona tego samego męża.