Connect with us

Strefa Beauty

Codziennik Myślenice iTV. Elżbieta Jurkojć. Jak zadbać o szyję, dekolt…

Opublikowano

w

stw

Czas na kolejny Codziennik Myślenice iTV  i czwartkowe spotkanie z ekspertem w dziedzinie kosmetologii Elżbietą Jurkojć właścicielką Holistic Day Spa. Dziś dowiecie się jak zadbać o szyję, dekolt w warunkach domowych. Automasaż szyi, dekoltu jak to zrobić zobaczcie i spróbujcie koniecznie.

Ponieważ nastały czasy gdzie „tempo biegu” liczy się jakby mniej, a wartością nadrzędną są zdrowie i życie. Zaś przebywanie w swoich domach to sposób aby je zachować. Wielu z nas zadaje moc pytań w nowej rzeczywistości: Jak przeżyć czas izolacji, odosobnienia, czas narodowej kwarantanny? My radzimy by ten etap życia spędzić w domach i przeżyć go jak najlepiej.

Dlatego dajemy wam prezent na te trudne czasy: Codziennik iTV Myślenice. Program stworzony dla Was, przez ekspertów różnych dziedzin z lokalnego rynku. Specjalistów którzy przedstawią pomysły na kreatywne spędzanie czasu, podpowiedzą jak zadbać o siebie i wasze rodziny, udzielą Wam cennych porad jak żyć w dobrej kondycji psychofizycznej… #Bądźmy razem.

Dziennikarz, trener kompetencji miękkich, praktyk zmian któremu na sercu leży podnoszenie jakości życia społeczności lokalnej. Absolwentka Zarządzania na Wydziale Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. W pracy to człowiek jest dla mnie największą wartością. Cenię pasjonatów oraz lokalny potencjał: społeczny, kulturalny, turystyczny oraz ekonomiczny. Moją misją jest promowanie tego co dobre w naszym regionie. Jestem szczęśliwą mamą dwójki dzieci oraz od piętnastu lat żoną tego samego męża.

Materiał Sponsorowany

Pcim. Salon Bez Retuszu Klaudia Panek oficjalnie otwarty ! Znajdziecie go w Galerii Czarny Lew !

Opublikowano

w

Pcim. Salon Bez Retuszu Klaudia Panek oficjalnie otwarty ! Znajdziecie go w Galerii Czarny Lew !
stw

Jeśli kobieta jest szczęśliwa, jest także piękna mawiała Sophia Loren, a szczęściu można przecież trochę dopomóc. Chwila relaksu, ulubiony zabieg medycyny estetycznej, nowy manicure, dobrze zrobiony makijaż- czasem potrafią zdziałać cuda. Od soboty 12 lutego, wszystkie te usługi i dużo dużo więcej, można znaleźć w nowo otwartym salonie kosmetycznym Bez Retuszu Klaudia Panek Pcim. Salon zlokalizowany jest w usytuowanej w centrum Pcimia Galerii Czarny Lew.

Kontynuuj czytanie

Gmina Myślenice

Naturi Perfect w Myślenicach oficjalnie otwarte

Opublikowano

w

Naturi Perfect w Myślenicach oficjalnie otwarte
stw

Nowe miejsce na urodowej mapie Myślenic oficjalnie otwarte ! Od 15 marca można korzystać z szerokiego wachlarza usług oferowanych przez salon Naturi Perfect. Naturi Perfect to powiew świeżości, z dużym naciskiem na profesjonalizm i wysoki poziom świadczonych usług.

www.myslenice-itv.pl


Materiał Sponsorowany

Kontynuuj czytanie

Strefa Beauty

Codziennik Myślenice iTV. Elżbieta Jurkojć –pielęgnacja azjatycka

Opublikowano

w

elżbieta
stw

Zapraszamy na codziennik Myślenice iTV. W tym odcinku Elżbieta Jurkojć opowie o tajnikach pielęgnacji azjatyckiej, dającej między innymi skrórę gładką, bez zmarszczek.

Kontynuuj czytanie

Wydarzenia

lipiec 2022
PWŚCPSN
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
« cze   sie »

youtube

Najczęściej czytane