Connect with us

Czas na rozmowę - Gość Myślenice iTV

„Czas na rozmowę – gość Myślenice iTV. Odcinek dwudziesty pierwszy – Kazimierz Szczepaniec, wójt gminy Lubień

Opublikowano

w

DOMYSLNE

MYŚLENICE: Gościem dwudziestego pierwszego odcinka programu „Czas na rozmowę”, był wójt gminy Lubień, Kazimierz Szczepaniec. Rozmawialiśmy z nim przede wszystkim o, przechodzącej w znacznym stopniu przez gminę Lubień, budowanej nowej zakopiance. Poruszyliśmy również tematy takie jak m.in.: inwestycje gminne, nowa szkoła muzyczna w Lubniu, program ograniczenia niskiej emisji czy funkcjonowanie placówki stowarzyszenia Siemacha.

Artykuł Społeczny

Czas na rozmowę z ….Tetyaną Pryt, poetką, malarką

Opublikowano

w

Czas na rozmowę z ….Tetyaną Pryt, poetką, malarką

Czas na rozmowę…Tym razem gościem redaktor Eweliny Mieleckiej-Stankiewicz była Tetyana Pryt, poetka, malarka, mieszkanka Stróży. Tetyana Pryt ( pseudonim artystyczny: Tat Poetry), urodzona 20 listopada 1980 roku w małym prowincjonalnym powiatowym miasteczku Rokitno na Ukrainie. Wychowywała się bez ojca, za to z matką i babcią. Wielki wpływ na jej rozwój życiowy wywarła babcia od strony matki, Kalinicz Wiera, która opowiadała jej wiele bajek oraz biblijnych opowieści.

Od dzieciństwa Tetyana kochała poezję, uwielbiała śpiewać, tańczyć, rysować oraz oglądać indyjskie filmy. Jej wielkim marzeniem było zostać baletnicą oraz nauczyć się gry na pianinie.

 

 

Kontynuuj czytanie

Czas na rozmowę - Gość Myślenice iTV

Czas na rozmowę z Jarosławem Szlachetką. Wywiad z pytaniami od widzów Telewizji iTV

Opublikowano

w

wywiad z Jarosławem Szlachetką 25.09.2020

Czas na rozmowę w ramach plenerowego studia Myślenice iTV. Tym razem Gościem redaktor Małgorzaty Miszczak był Jarosław Szlachetka – burmistrz miasta i gminy Myślenice. Tematem rozmowy były sprawy ważne i istotne dla społeczności lokalnej, dotyczące życia w cieniu Covid-19. Padły pytania z zakresu: edukacji, zdrowia, inwestycji, kultury. Ponadto padły cztery pytania od widzów Myślenice iTV, które miały największą liczbę reakcji pod sierpniowym postem na profilu społecznościowym telewizji iTV.


Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z naszego regionu, subskrybuj nasz kanał:

Kontynuuj czytanie

Czas na rozmowę - Gość Myślenice iTV

Poseł Kurowski: Minione pół roku to zarówno praca dla ludzi jak i wdrażanie się w sejmową rzeczywistość

Opublikowano

w

Władysław Kurowski

Minęło pół roku, od pierwszego posiedzenia Sejmu IX kadencji, w którym uczestniczył poseł ziemi myślenickiej, poseł Władysław Kurowski. Jakie było to 6 miesięcy ? Czy mieszkańcy powiatu myślenickiego mogli odczuć poselskie wsparcie ? O tym i o innych ważnych aspektach w rozmowie z redaktor Eweliną Mielecką-Stankiewicz opowiedział poseł Władysław Kurowski.

AUDYCJA SPONSOROWANA

Kontynuuj czytanie

Wydarzenia

maj 2022
PWŚCPSN
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      
« kw.   cze »

youtube

Najczęściej czytane