fbpx
Connect with us

Gmina Myślenice

Dama-Kier odda maseczki! Zwykli-niezwykli – to wszyscy Ci którzy pomagają bezinteresownie

Małgorzata Miszczak

Opublikowano

w

MYŚLENICE: Takie informacje od Was są dla nas jak balsam dla ciała, bezinteresowna pomoc, pokora i działanie. Taką postawę w tym trudnym czasie przyjęło wiele osób i wiele firm. Jedną z nich jest F.H.U. „Dama Kier z Myślenic”, przedstawiamy poniżej list od jednej z pracownic a w nim m.in. informacja o tym, że do oddania są maseczki, czytajcie.

Pisze do nas Monika specjalista ds sprzedaży PPH „Dama Kier” :

Pomyślałam że jako media jesteście obecnie najbardziej zorientowani kto potrzebuje pomocy i chcielibyśmy za Waszym pośrednictwem przekazać ok. 500 szt maseczek do jednostek które faktycznie tego potrzebują.” Dziękujemy za zaufanie i przekazujemy informacje dalej.

Cytujemy co napisała dalej pani Monika:

Właścicielka naszej firmy niechętnie opowiada o naszej codziennej pracy, jest osobą skromną i  nie lubi być “ w centrum wydarzeń”. Ale my pracownicy doceniamy to co robi . WIELE RZECZY ROBI CHARYTATYWNIE. Nie zamyka szwalni, chce aby Panie mogły nadal utrzymać  zatrudnienie, sama  finansuje koszty pracy. Nasza szwalnia podejmuje wyzwanie obecnych czasów i szyjemy maseczki ochronne, na rzecz szpitali, urzędów, straży, policji itp. – na tyle na ile pozwolą nam możliwości. Maseczki szyjemy  dosłownie „po kosztach – licząc  kwotę tylko za surowiec. ”

Jako firma rezygnujemy z zarobku. Mamy szwalnię, mamy maszyny, mamy pracowników! Maseczki które szyjemy składają się z :

  • jednej warstwy czystej bawełny  (z certyfikatem OEKO Tex) oraz
  • jednej warstwy włókniny medycznej antyseptycznej –Włóknina medyczna spełnia wymagania normy EN 14683.  

Otrzymujemy  propozycje przekazania nam materiałów ale muszą one spełniać określone kryteria dlatego muszą być one zakupione przez nas z pewnych źródeł i posiadać atest. Jesteśmy wdzięczni wszystkim za wszelkie  kontakty  i również Państwa prosimy o dalsze udostępnianie postu. Teraz czas aby pokazać innym że potrafimy się jednoczyć i chcemy pomagać.

 I wielki szacunek dla naszych dziewczyn (nasza załoga to 100% kobiety), które w tym ciężkim dla wszystkich czasie przychodzą do pracy i chcą pomagać!  Pozdrawiam serdecznie Monika, specjalista ds sprzedaży
PPH „Dama Kier”

Kontakt: PPH „Dama Kier”, Myślenice tel.12 312 71 35 , kom. 501 788 114
www.dama-kier.com.pl
biuro@dama-kier.com.pl sprzedaz@dama-kier.com.pl
facebook.com/BieliznaDamaKier

Redaktor, trener, edukator. Z wykształcenia menager, pedagog, coach wlb, absolwentka UJ. W pracy to człowiek jest dla niej największą wartością. Ceni pasjonatów oraz tradycję lokalną, a jej misją jest promowanie szeroko pojętej kultury regionu. Mama dwójki dzieci oraz od trzynastu lat żona tego samego męża.

Wydarzenia

Czerwiec 2020
PWŚCPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      
« Maj   Lip »

youtube

Najczęściej czytane