Connect with us

Artykuł Społeczny

Dariusz Martynowicz polonista z Małopolskiej Szkoły Gościnności w Myślenicach z tytułem Nauczyciel Roku

Opublikowano

w

Dariusz Martynowicz polonista z Małopolskiej Szkoły Gościnności w Myślenicach z tytułem Nauczyciel Roku

W tym roku, już po raz 19. tygodnik “Głos Nauczycielski” wybrał najlepszego nauczyciela roku. Jak informuje na swojej oficjalnej stronie internetowej organizator konkursu, celem jest promowanie świetnych nauczycieli, którzy są autorytetami w swoich środowiskach, pasjonatów, społeczników. Konkurs, zdaniem organizatora, skupia ludzi  o różnych poglądach, dowodzących, że o szkole i nauczycielach można rozmawiać ponad podziałami.

Jury tegorocznej edycji, na którego czele stał przewodniczący Komitetu Nauk Pedagogicznych Polskiej Akademii Nauk prof. Stefan M. Kwiatkowski tytuł  “Nauczyciela Roku” przyznało   Dariuszowi Martynowiczowi, poloniście Małopolskiej Szkoły Gościnności w Myślenicach. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się na Zamku Królewskim w Warszawie. Po raz pierwszy przyznano w tym roku także tytuł “Nauczyciel Jutr@”- otrzymała go Joanna Mikusek-Przystajko, nauczycielka etyki i pedagog szkolny w Społecznym Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kudowie Zdroju.

 


Fot.: Dariusz Martynowicz/Facebook

Dziennikarz, zarówno z zawodu jak i z zamiłowania. Od zawsze aktywnie zainteresowana szeroko pojętą komunikacją społeczną i działaniem w jej obrębie. Prywatnie, żona, matka, pasjonatka historii i mody, ceniąca sobie przede wszystkim szczerość i życie w zgodzie ze swoimi zasadami.

Wydarzenia

październik 2021
PWŚCPSN
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
« wrz.   listopad »

youtube

Najczęściej czytane