Connect with us

Gmina Dobczyce

Dobczyce. Już odnieśli sukces, ale mają szansę sięgnąć jeszcze po więcej

Opublikowano

w

Dobczyce. Już odnieśli sukces, ale mają szansę sięgnąć jeszcze po więcej
Pod czujnym okiem trenera Grzegorza Koskana, 13 września na kortach AT Masters Radom zawodnicy z Tenis Pro Dobczyce  w składzie:
Natalia Bugaj, Tosia Gaweł, Agata Kaczmarczyk, Maciej Koszut, Bartosz Bodura, Józef Piwowarczyk, wywalczyli awans do Wielkiego Ogólnopolskiego Finału Kinder You of Moving- Tenisowej Talentiady PZT 2021 !
W konkurencjach sprawnościowych zespołowi z Dobczyc udało  się prześcignąć aż 6 drużyn m. in. z Kielc, Łomży, Radomia i Warszawy. Szczególne gratulacje dla naszej zawodniczki Natalii Bugaj, która zajęła 2. miejsce wśród wszystkich dziewczynek w rzucie w dal piłką tenisową! W mini grach drużynowych udało nam się pokonać Sokół-Asy Białystok 8/4, w ćwierćfinale przegraliśmy z Bydgoską Akademią Tenisową 1/5. Kolejny raz ciężko nam było uwierzyć w sukces, gdy Prezydent miasta Radomia pan Radosław Witkowski gratulował naszym zawodnikom awansu do ostatniego, dwudniowego etapu zawodów. Klub TENIS PRO Dobczyce po 2 latach działalności zalicza niesamowity sukces na skalę kraju! Podkreślenia wymaga fakt, że byliśmy jedynym klubem z tak małej miejscowości. Pozostałe drużyny przyjechały z głównych miast Polski, z klubów posiadających wieloletnie doświadczenie i – co najważniejsza – obiekty kryte, gdzie młodzi zawodnicy mogą trenować cały rok, a których Dobczyce jeszcze nie posiadają. Przed półfinałami, z powodu złych warunków atmosferycznych uniemożliwiających trenowanie na kortach otwartych, odbył
się tylko jeden trening drużyny. Mimo to pełni energii wyjechaliśmy do Radomia z zamiarem walki o udział w finale i – udało się!
Już 18 września meldujemy się na kortach AZS w Poznaniu! – czytamy w mediach społecznościowych Tenis Pro Dobczyce 
Informacje i foto: Tenis Pro Dobczyce

Dziennikarz, zarówno z zawodu jak i z zamiłowania. Od zawsze aktywnie zainteresowana szeroko pojętą komunikacją społeczną i działaniem w jej obrębie. Prywatnie, żona, matka, pasjonatka historii i mody, ceniąca sobie przede wszystkim szczerość i życie w zgodzie ze swoimi zasadami.

Kontynuuj czytanie

Wydarzenia

wrzesień 2021
PWŚCPSN
   1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30    
« sierpień   październik »
stw

youtube

Najczęściej czytane