fbpx
Connect with us

Gmina Dobczyce

Dobczyce. Od poniedziałku funkcjonował będzie mobilny punkt wymazowy „drive-thru”

Ewelina Mielecka-Stankiewicz

Opublikowano

w

Dzięki podjęciu wspólnych działań przez gminę Dobczyce, przychodnię Specjalmed oraz Starostwo Powiatowe w Myślenicach oraz pozyskaniu zgody NFZ – od poniedziałku w Dobczycach rozpocznie funkcjonowanie mobilny punkt wymazowy w formule drive-thru.

Punkt zlokalizowany będzie przy przychodni Specjalmed, a szczegóły jego funkcjonowania poznamy wkrótce.Będzie to drugi punkt w powiecie, w którym wykonywane będzie badanie w celu diagnostyki koronawirusa. Mamy nadzieję, że ta cenna współpraca podjęta w tak trudnym czasie będzie wsparciem dla mieszkańców, którym zlecone zostanie wykonanie testu na obecność wirusa SARS CoV-2.

Jak podkreśla burmistrz Tomasz Suś – „Ta współpraca to nie tylko wyjście naprzeciw potrzebom mieszkańców, ale także wsparcie dla punktu przy myślenickim szpitalu. Dziękuję za wspólne podjęcie działań.”


Oprac. Gmina i Miasto Dobczyce

Dziennikarz, zarówno z zawodu jak i z zamiłowania. Od zawsze aktywnie zainteresowana szeroko pojętą komunikacją społeczną i działaniem w jej obrębie. Prywatnie, żona, matka, pasjonatka historii i mody, ceniąca sobie przede wszystkim szczerość i życie w zgodzie ze swoimi zasadami.

Wydarzenia

Październik 2020
PWŚCPSN
    1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
« Wrz   Lis »

youtube

Najczęściej czytane