Connect with us

Gmina Dobczyce

Dobczyce z nową poradnią chirurgiczną

Małgorzata Miszczak

Opublikowano

w

DOBCZYCE: Konferencja w sprawie profilaktyki zdrowotnej gminy Dobczyce oraz planowanego otwarcia poradni chirurgicznej w Dobczycach,
odbyła się 30 kwietnia (wtorek) o godzinie 10:00 w sali konferencyjnej UGiM Dobczyce. W konferencji udział wzięli: burmistrz Tomasz Suś, Zofia Kozielska inspektor, pełnomocnik burmistrza ds. uzależnień oraz przedstawiciele Spółki Specjalmed Rafał Szymoniak prezes zarządu i Paweł Bubula wiceprezes zarządu.

Poradnia chirurgiczna w Dobczycach zamknięta została w marcu 2012 roku, od lat władze miasta starały się o przywrócenie tej placówki. Na podstawie przeprowadzonego ‚Konkursu Otwartego’ na poradnie chirurgiczną na terenie powiatu myślenickiego w marcu b.r. to właśnie firma Specjalmed z Dobczyc spełniając wszystkie wymogi NFZ konkurs wygrał. Tym samym od 1 maja 2019 roku prowadzić będzie poradnie chirurgii oraz poradnie ortopedyczno-urazową przy ul. Zarabie 35 c w Dobczycach.

Jak podkreślił burmistrz: „To historyczne wydarzenie, dobra i jakże ważna informacja”, dodał że poradnie obsługiwać będą trzy gminy: Dobczyce, Wiśniowa i Raciechowice.

Prezes Rafał Szymoniak powiedział: „1800 wizyt do końca bieżącego roku, 220-230 wizyt zrealizowanych w danej poradni, jest to niewystarczające, ale będziemy czynić wszelkie działania by zakres był wystarczający dla naszego obszaru.”

Konferencja w Dobczycach

Konferencja prasowa UGiM Dobczyce dotycząca Otwarcia Poradni Chirurgicznej w Dobczycach. Z udziałem burmistrza Dobczyc Tomasza Susia, Zofii Kozielskiej pełnomocnika burmistrza ds. uzależnień oraz przedstawicieli Specjalmed Sp. z o.o.

Opublikowany przez Myślenice Itv Telewizja Internetowa – Region Południe Wtorek, 30 kwietnia 2019
konferencja

Redaktor, trener, edukator. Z wykształcenia menager, pedagog, coach wlb, absolwentka UJ. W pracy to człowiek jest dla niej największą wartością. Ceni pasjonatów oraz tradycję lokalną, a jej misją jest promowanie szeroko pojętej kultury regionu. Mama dwójki dzieci oraz od trzynastu lat żona tego samego męża.

Wydarzenia

Wrzesień 2019
PWŚCPSN
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30       
« Sie   Paź »

Facebook

Najczęściej czytane