Connect with us

Gmina Dobczyce

Dobczyce. Zagłosuj na film, który chcesz obejrzeć na plenerowym seansie

Opublikowano

w

Dobczyce. Zagłosuj na film, który chcesz obejrzeć na plenerowym seansie

Zachęcamy do oddania głosu na filmy, które w tym roku możemy wyświetlić podczas plenerowych seansów pod murami na Starym Mieście w Dobczycach. W ramach Kino w dobrym klimacie – letnie pokazy filmowe w Dobczycach planowane są trzy pokazy, wyświetlone będą więc trzy filmy z największą ilością głosów. Głosowanie trwa do 24 czerwca (czwartek) do godz. 13:00. Głosowanie jest anonimowe, możliwe jest dokonanie wielokrotnego wyboru – zalecamy wybór trzech tytułów- poleca Joanna Talaga, z Biura Promocji UGiM Dobczyce

Ankieta dostępna na: https://forms.gle/SSGrnL9HUZBDFFoX8.

informujemy, że adresy mailowe nie są zapisywane i są niewidoczne.Projekt “Kino w dobrym klimacie” realizowany jest przez grupę Cooltura filmowa, KAT Dobczyce, MGOKiS Dobczyce oraz Gmina i Miasto Dobczyce.

Projekt “Kino w dobrym klimacie” dofinansowano ze środków programu Działaj Lokalnie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce, Fundację Sztuki Przygody i Przyjemności ARTS oraz Gminę i Miasto Dobczyce.

LINK DO ODDANIA GŁOSU: https://forms.gle/SSGrnL9HUZBDFFoX8

Dziennikarz, zarówno z zawodu jak i z zamiłowania. Od zawsze aktywnie zainteresowana szeroko pojętą komunikacją społeczną i działaniem w jej obrębie. Prywatnie, żona, matka, pasjonatka historii i mody, ceniąca sobie przede wszystkim szczerość i życie w zgodzie ze swoimi zasadami.

Wydarzenia

wrzesień 2021
PWŚCPSN
   1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30    
« sierpień   październik »
stw

youtube

Najczęściej czytane