Connect with us

Gmina Myślenice

Dobry występ Oli Nosek, zawodniczki Sokoła w Mistrzostwach Polski Judo w Łodzi

Opublikowano

w

Dobry występ Oli Nosek, zawodniczki Sokoła w Mistrzostwach Polski Judo w Łodzi

W dniach 25-26 czerwca w hotelu Doubletree by Hilton w Łodzi odbyła się XXVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych w Judo w turnieju wystartowało ponad 300 sportowców, walczących o najwyższe krajowe laury w tej kategorii wiekowej.

W Mistrzostwach Polski jedną reprezentantką T.G. SOKÓŁ Myślenice była Aleksandra Nosek, która po bardzo dobrych pojedynkach wywalczyła 5 miejsce. Ola po serii imponujących zwycięstw awansowała do półfinału, tam jednak przegrała z zawodniczką ”UKS 15 KROSNO” a jak się później okazało z przyszłą Mistrzynią Polski w kategorii do 63 kg. Podopieczna trenera Wiktora Siłuszyka wystartowała w bloku finałowym w walce o 3 miejsce, gdzie po wyrównanej walce przegrała z zawodniczką z Tarnowa. Medal był blisko, ale 5 miejsce to duży sukces młodej zawodniczki SOKOŁA. Warto dodać, że dla Oli to pierwszy rok kategorii juniora młodszego więc za rok mamy nadzieję na medal.

Wielkie brawa i gratulacje dla Aleksandry Nosek oraz dla trenera Wiktora Siłuszyka. Teraz czas na trochę odpoczynku a w sierpniu czas rozpocząć przygotowania do nowego sezonu, który jeśli się tylko uda startuje we wrześniu.

Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób, ludzie stoją i w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba, ludzie stoją i w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba, w budynku i tekst
Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba, w budynku i tekst
Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, ludzie stoją i w budynku

informacje i zdjęcia: SOKÓŁ Myślenice

Dziennikarz, trener kompetencji miękkich, praktyk zmian któremu na sercu leży podnoszenie jakości życia społeczności lokalnej. Absolwentka Zarządzania na Wydziale Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. W pracy to człowiek jest dla mnie największą wartością. Cenię pasjonatów oraz lokalny potencjał: społeczny, kulturalny, turystyczny oraz ekonomiczny. Moją misją jest promowanie tego co dobre w naszym regionie. Jestem szczęśliwą mamą dwójki dzieci oraz od piętnastu lat żoną tego samego męża.

Wydarzenia

wrzesień 2021
PWŚCPSN
   1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30    
« sierpień   październik »
stw

youtube

Najczęściej czytane