Connect with us

Inwestycje

Działaj Lokalnie w czasach kwarantanny. Nabór wniosków.

Opublikowano

w

Dodaj nagłówek

Po raz kolejny Fundacja Arts zaprasza do Konkursu DZIAŁAJ LOKALNIE. Tym razem Działaj Lokalnie w kwarantannie, czyli DL w walce Z EPIDEMIĄ! Nabór wniosków potrwa do 20 maja 2020 do godz. 24.00

“W tym trudnym czasie włączamy się wszyscy w  działania  związane z walką z Koronawirusem dzięki współpracy Ośrodków Działaj Lokalnie Polsko Amerykańskiej Fundacji Wolności, współpracy Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce i samorządów powiatu myślenickiego.”

Warto dodać, że w tym roku część środków z Programu Działaj Lokalnie przekazane zostanie na projekty związane z WALKĄ Z EPIDEMIĄ czyli takie działania jak m.in.: szycie maseczek, czy zaopatrywanie osób starszych w produkty żywnościowe.  Część z nich może być również skierowana na PRZECIWDZIAŁANIE NEGATYWNYM SKUTKOM EPIDEMII. Może dotyczyć różnych obszarów, np. edukacji, sportu, kultury, zdrowia, aktywności społecznej. Może też wynikać z pojawiających się problemów takich jak między innymi: bezrobocie, ubóstwo, wykluczenie społeczne, izolacja społeczna ale również OCHRONA KLIMATU. Pamiętajmy O ROLI KULTURY, a w obecnym czasie również o aktywności w sieci w dłuższej perspektywie.

Nabór wniosków potrwa od 20 kwietnia do 20 maja 2020 do godz. 24.00
Wnioski składać należy wyłącznie w GENERATORZE WNIOSKÓW

Działaj Lokalnie w czasach kwarantanny. Nabór wniosków.

Dokumenty znajdą Państwo poniżej:

REGULAMIN

WZÓR WNIOSKU

KARTA OCENY MERYTORYCZNEJ

KARTA OCENY FORMALNEJ

W kwestiikonsultacji swoich pomysłów zapraszamy do kontaktu najpierw poprzez email fundacja@arts-fun.pl lub Messenger, następnie ustalimy sposób komunikacji zdalnej.

Fundacja Arts: “Zapraszamy do spotkań, konsultacji organizowanych w tym czasie online dostosujemy się do Państwa potrzeb i możliwości technologicznych. Dzięki współpracy z Mobilnymi Doradcami Nowych Technologii, pomożemy Państwu korzystać z wszelkich komunikatorów. 

Już dziś zapraszamy na spotkanie online, na którym przekażemy Państwu najważniejsze informacje dotyczące Programu Działaj Lokalnie 2020″

Kiedy: 22 kwietnia 2020

Godz. 18.00 Czas trwania: 45 min + pytania

Zapisz się już dziś!

Możesz zarejestrować się tutaj:
WEBINAR

bądź tutaj:

Program „Działaj Lokalnie” powstał w 2000 roku i jest przedsięwzięciem Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności (PAFW). Od początku realizuje go Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce (ARFP). Głównym celem Programu jest wspieranie i aktywizowanie lokalnych społeczności na terenach wiejskich i w małych miastach poprzez projekty obywatelskie, które przyczyniają się do poprawy jakości życia  i budowania kapitału społecznego. Ośrodki Działaj Lokalnie (ODL) obecnie jest ich 77 w tym ODL Fundacji ARTS, to organizacje, które prowadzą lokalne konkursy grantowe.

Działaj Lokalnie to:

20 lat działań

663 gmin objętych zasięgiem

4 miliony uczestników działań

90 milionów przeznaczonych na działania

Dziennikarz, trener kompetencji miękkich, praktyk zmian któremu na sercu leży podnoszenie jakości życia społeczności lokalnej. Absolwentka Zarządzania na Wydziale Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. W pracy to człowiek jest dla mnie największą wartością. Cenię pasjonatów oraz lokalny potencjał: społeczny, kulturalny, turystyczny oraz ekonomiczny. Moją misją jest promowanie tego co dobre w naszym regionie. Jestem szczęśliwą mamą dwójki dzieci oraz od piętnastu lat żoną tego samego męża.

Wydarzenia

wrzesień 2021
PWŚCPSN
   1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30    
« sierpień   październik »
stw

youtube

Najczęściej czytane