fbpx
Connect with us

Gmina Myślenice

Dzień Dziecka #OFFLINE – moc analogowych atrakcji z MOKiS

Opublikowano

w

Mokis dzień dziecka

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu oraz Miasto i Gmina Myślenice serdecznie zapraszają do udziału w akcji pn. Dzień Dziecka #OFFLINE. Zostaw komputer, odłóż telefon, a tablet schowaj głęboko do szuflady. Spędź ten dzień rodzinnie i wykorzystaj propozycje, które przygotowaliśmy.

Specjalnie dla Was mamy gry, zabawy oraz inne propozycje spędzania czasu, które nie wymagają wykorzystania sprzętów elektronicznych. Przez ostatnie tygodnie komputer, tablet czy telefon, to niemalże stali bywalcy naszych domów. Korzystamy z nich w pracy zdalnej i nauce online. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców – z okazji Dnia Dziecka chcemy Was zachęcić do wspólnego spędzenia czasu na zewnątrz. Oczywiście przy zachowaniu wszystkich norm bezpieczeństwa i standardów higienicznych.
Co proponujemy? Na ten wyjątkowy dzień, lub weekend poprzedzający 1-go czerwca proponujemy Wam następujące aktywności: rodzinną pieszą wędrówkę, tropienie ptasich dźwięków, przygotowanie tęczowych kredek oraz fantastyczne zabawy podwórkowe
– mówi Piotr Szewczyk, dyrektor MOKiS


Szczegóły w wydarzeniu na facebooku https://tiny.pl/7rc5f , a wszystkie propozycje aktywności dostępne są również pod tym linkiem
http://mokis.myslenice.pl/index.php/wydarzenia-artystyczne/1974-dzien-dziecka-offline
Serdecznie zapraszamy!

Dziennikarz, zarówno z zawodu jak i z zamiłowania. Od zawsze aktywnie zainteresowana szeroko pojętą komunikacją społeczną i działaniem w jej obrębie. Prywatnie, żona, matka, pasjonatka historii i mody, ceniąca sobie przede wszystkim szczerość i życie w zgodzie ze swoimi zasadami.

Wydarzenia

Lipiec 2021
PWŚCPSN
    1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
« Cze   Sie »

youtube

Najczęściej czytane