Connect with us

Edukacja

Dzień Dziecka w Ekomuzeum w Bogdanówce

Opublikowano

w

Dzień Dziecka w Ekomuzeum w Bogdanówce

Dzień Dziecka w Ekomuzeum Bogdanówka. 1 czerwca Ekomuzeum odwiedzili uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Bogdanówce i poczuli klimat dawnego życia na wsi.

Na początku dzieci dowiedziały się jak wyglądała dawniej praca rolnika i jakich narzędzi używał. Zobaczyły pokaźną kolekcję przedmiotów i narzędzi które służyły mieszkańcom Bogdanówki na co dzień. Następnie odwiedziły pracownię rzeźbiarza gdzie mogli zobaczyć dłuta jakimi wykonuje się rzeźby i drewno z jakich powstają. Sami też mogli wykonać pamiątki z drewna „patyczki” co sprawiło im dużą satysfakcję. Na koniec spotkania odbyło się ognisko, kiełbaska i zabawy w plenerze. Spotkanie przygotował i poprowadził Andrzej Słonina.

Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, ludzie stoją i w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie stoją i w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i ludzie stoją
Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, ludzie siedzą, ludzie stoją i w budynku
Brak dostępnego opisu zdjęcia.
Może być zdjęciem przedstawiającym na świeżym powietrzu i drzewo

informacje i zdjęcia: Kliszczackie Centrum Kultury

Dziennikarz, trener kompetencji miękkich, praktyk zmian któremu na sercu leży podnoszenie jakości życia społeczności lokalnej. Absolwentka Zarządzania na Wydziale Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. W pracy to człowiek jest dla mnie największą wartością. Cenię pasjonatów oraz lokalny potencjał: społeczny, kulturalny, turystyczny oraz ekonomiczny. Moją misją jest promowanie tego co dobre w naszym regionie. Jestem szczęśliwą mamą dwójki dzieci oraz od piętnastu lat żoną tego samego męża.

Wydarzenia

wrzesień 2021
PWŚCPSN
   1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30    
« sierpień   październik »
stw

youtube

Najczęściej czytane