Connect with us

Gmina Myślenice

Dzień Dziecka w myślenickich przedszkolach z maskotką policyjnego psa

Opublikowano

w

Dzień Dziecka w myślenickich przedszkolach z maskotką policyjnego psa

Tegoroczny Dzień Dziecka w przedszkolach miasta i gminy Myślenice za sprawą Kreatywnych Animatorów oraz Urzędu Miasta i Gminy Myślenice uatrakcyjniły wizyty maskotki psa policyjnego.

magdalena ścibor

Odwiedziliśmy 24 przedszkola samorządowe gminne i 1 żłobek, niosąc życzenia z okazji Dnia Dziecka, słodycze ufundowane przez gminę oraz rady na temat bezpiecznych wakacji, które przekazywaliśmy przedszkolakom razem z maskotka – Psem Policyjnym. W każdym przedszkolu robiliśmy policyjna rozgrzewkę przy muzyce szukając wśród przedszkolaków przyszłych policjantów i policjantek. Radosne wizyty odbyły się w dniach 31 maj i 1 czerwiec 2021 – komentuje inicjatorka akcji Magdalena Ścibor.

Kreatywni Animatorzy znani są ze swojego zaangażowania i organizowania dobrej zabawy, 25 listopada z okazji Dnia Pluszowego Misia również odwiedzili w przedszkolach.

Archiwalny materiał:


Jeśli szukasz bieżących informacji z naszego regionu subskrybuj nasz kanał: YouTube

Dziennikarz, trener kompetencji miękkich, praktyk zmian któremu na sercu leży podnoszenie jakości życia społeczności lokalnej. Absolwentka Zarządzania na Wydziale Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. W pracy to człowiek jest dla mnie największą wartością. Cenię pasjonatów oraz lokalny potencjał: społeczny, kulturalny, turystyczny oraz ekonomiczny. Moją misją jest promowanie tego co dobre w naszym regionie. Jestem szczęśliwą mamą dwójki dzieci oraz od piętnastu lat żoną tego samego męża.

Wydarzenia

wrzesień 2021
PWŚCPSN
   1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30    
« sierpień   październik »
stw

youtube

Najczęściej czytane