fbpx
Connect with us

Gmina Myślenice

Dzień Dziecka z Kołem wędkarskim PZW Myślenice

Małgorzata Miszczak

Opublikowano

w

Osieczany: XV Piknik wędkarski z okazji Dnia Dziecka 2019 na łowisku w Osieczanach zorganizowało Koło PZW Myślenice przy wsparciu urzędu miasta i gminy Myślenice.

W pięknych okolicznościach osieczańskich stawów, wśród zieleni na dzieci czekało mnóstwo atrakcji. Bezsprzecznie dzieci miały w czym wybierać: zawody wędkarskie w kilku kategoriach wiekowych, konkurencje, szkółka wędkarska oraz nauka podstaw wędkarstwa muchowego. Najlepsi zawodnicy zostali wyróżnieni dyplomami oraz pucharami!

Najmłodsi mogli też liczyć na przejażdżkę konno między stawami zorganizowaną przez Hucuły R. i K. Gurbisz. Była również okazja do realizowania swych pasji plastycznych czy obserwowania pokazu sekcji Judo TG Sokół Myślenice.  Ponadto dla wszystkich przybyłych przygotowano smaczne zaplecze gastronomiczne: kiełbaski, lody, napoje. Wspaniała słoneczna pogoda oraz wspomniane atrakcje, to wszystko przyczyniło się do zadowolenia dzieci i znakomitej integracji międzypokoleniowej. XV wędkarski piknik w Osieczanach wpisujemy na listę dobrze zorganizowanych wydarzeń 🙂

Zawody wędkarskie

Piknik wędkarski

Nagrodzeni w zawodach wędkarskich

Nasza relacja z Dnia Dziecka w Osieczanach w najbliższym Kurierze Myślenickim.

Dziękujemy za film i zdjęcia Łukaszowi Jarzynie z PWZ Kraków, poniżej pełna relacja zdjęć: https://www.facebook.com/pg/OkregPZWKrakow/photos/?tab=album&album_id=623159178181336

Redaktor, trener, edukator. Z wykształcenia menager, pedagog, coach wlb, absolwentka UJ. W pracy to człowiek jest dla niej największą wartością. Ceni pasjonatów oraz tradycję lokalną, a jej misją jest promowanie szeroko pojętej kultury regionu. Mama dwójki dzieci oraz od trzynastu lat żona tego samego męża.

Wydarzenia

Maj 2020
PWŚCPSN
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
« Kwi   Cze »

youtube

Najczęściej czytane