fbpx
Connect with us

Gmina Myślenice

Dziesiątki osób na Maratonie Zumby dla Marysi Miąsko

Opublikowano

w

zumba4

MYŚLENICE: Dziesiątki osób na Maratonie Zumby dla Marysi Miąsko. Chociaż oficjalnie, finał Charytatywnego Memoriału imieniem Stacha Cichonia miał miejsce w niedzielę, 1 marca to, w memoriałowych wydarzeniach można było wziąć udział jeszcze tydzień później. Jednym z takich wydarzeń był Maraton Zumby w Małopolskiej Szkole Gościnności. 150 osób, zebrało się tam w sobotę 7 marca, aby poprzez ruch wspomóc akcję na rzecz Marysi Miąsko. Marysia to , roczna mieszkanka powiatu myślenickiego chorującej na SMA.

Zumba, to kompletny program treningowy. Zawiera on wszystkie elementy fitnessu: cardio, pracę mięśni, równowagę i gibkość. Choreografie inspirowane są głównie tańcami latynoskimi, ale także tańcem brzucha czy Quebraditą.

Podsumowując, wszyscy uczestnicy tego wydarzenia zrobili więc dwie bardzo ważne rzeczy: zadbali o swoją formę, oraz otworzyli swoje serca i portfele na pomoc.

Do tej pory, podczas tegorocznych memoriałowych wydarzeń, uzbierano ponad 70 tysięcy złotych. Pieniądze z Maratonu Zumby dodatkowo zwiększą tę kwotę.


www.myslenice-itv.pl

Dziennikarz, zarówno z zawodu jak i z zamiłowania. Od zawsze aktywnie zainteresowana szeroko pojętą komunikacją społeczną i działaniem w jej obrębie. Prywatnie, żona, matka, pasjonatka historii i mody, ceniąca sobie przede wszystkim szczerość i życie w zgodzie ze swoimi zasadami.

Wydarzenia

Czerwiec 2021
PWŚCPSN
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30     
« Maj   Lip »
target="_blank"

youtube

Najczęściej czytane