Connect with us

Gmina Wiśniowa

Festiwal Sportowy im. Kazimierza Bubuli 2022 – będzie się działo! 3-4 września Wiśniowa

Opublikowano

w

Festiwal Sportowy im. Kazimierza Bubuli 2022 – będzie się działo! 3-4 września Wiśniowa
 

Największe tegoroczne wydarzenie sportowe w Wiśniowej. Bieg WIŚNIOWA RUN, zawody na nartorolkach, turnieje piłki nożnej, siatkówki, tenisa stołowego, szachowy oraz ekstremalny bieg z przeszkodami dla dzieci…

Festiwal Sportowy im. Kazimierza Bubuli 2022

(1) Festiwal Sportowy im. Kazimierza Bubuli 2022 | Facebook

2 dni zaciętej rywalizacji i wspaniałej zabawy. Już teraz serdecznie zapraszamy!!!
Imprezy towarzyszące:
– Zlot Zabytkowych Pojazdów,
– Pokaz Karate przez Limanowski Klub Kyokushin,
– Zjeżdżalnie dmuchane,
– Animacje dla dzieci

Festiwal Sportowy im. Kazimierza Bubuli 2022 – będzie się działo! 3-4 września Wiśniowa

Może być zdjęciem przedstawiającym szachy, na świeżym powietrzu i tekst „TURNIEJ SZACHOWY w RAMACH FESTIWALU SPORTOWEGO IM. KAZIMIERZA BUBULI 3 WRZEŚNIA 2022 GODZ. 10:00 HALA SPORTOWA W WIŚNIOWEJ KATEGORIE: -OPEN zgłoszony do oceny rankingowej FIDE -juniorzy starsi, klasy IV VIII, roczniki 2012-2008 -juniorzy młodsi, klasa III młodsi, rocznik 2013 młodsi WIĘCEJ INFORMACJI: WWW.WISNIOWA-SPORT.PL GOKiS LUBOMIR WiSNiOWA F MAŁOPOLSKA”

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „Serdecznie zapraszamy na TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ w w ramach Festiwalu Sportowego im. Kazimierza Bubuli KATEGORIA ORLIK, GODZ. 9:00 KATEGORIA ŻAK, GODZ. 12:00 3 WRZEŚNIA 2022 KOMPLEKS BOISK SPORTOWYCH ORLIK W WIŚNIOWEJ Zapisy telefonicznie pod numerem 691-801-151 SZCZEGÓ“ŁY NA STRONIE INTERNETOWEJ: WWW.WISNIOWA-SPORT.PL MAERKUP GMINA WIŚNIOWA LUBOMIR GOKiS WiŚNiOWA 2006 M MAŁOPOLSKA Projekt wsparciu Województwa Malopolskiege”

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO Data:03.09.2021r. (sobota) Godzina: 16:00 Miejsce: Sala Gimnastyczna SP w Wiśniowej w ramach Festiwalu Sportowego im. Kazimierza Bubuli Kategorie: -SP klasy V-VI dziewczęta, -SP, klasy IV-VI chłopcy, klasy VII-VIII dziewczęta, -SP, klasy VII-VIII chłopcy, -OPEN Zgłoszenia przyjmowane będą w dniu turnieju! ZAPRASZAMY WISNIONA MAŁOPOLSKA MAŁOPOL #resMk Więcej informacji na stronie internetowej: www.wisniowa-sport.pl”

Może być zdjęciem przedstawiającym 7 osób i tekst

Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, ludzie stoją, na świeżym powietrzu i tekst „DODATKOWA ATRAKCJA FESTIWALU SPORTOWEGO IM. KAZIMIERZA BUBULI EKSTREMALNY BIEG z PRZESZKODAMI DLA DOROSŁYCH 04.09.2022 NIEDZIELA 19:30 PLAC OBOK ORLIKA W WIŚNIOWEJ KATEGORIE: -OPEN KOBIETY -OPEN MĘŻCZYŹNI KOSZT UDZIAŁU W BIEGU 20 ZŁ ZGŁOSZENIA PROSIMY WYSYŁAĆ NA ADRES E-MAIL: HALAWISNIOWA@OP.PL, PODAJĄC IMIĘ NAZWISKO ORAZ NUMER KONTAKTOWY ZGŁOSZENIE ELEKTRONICZNE DAJE GWARANC UDZIAŁU w BIEGU. w DNIU ZAWODÓW OBOWIĄZUJE LIMIT 50 ZGŁOSZEŃ. WWW.WISNIOWA-SPORT.PL GOKiS WISHIOWA MAŁOPOLSKA WejewddatwaM”

 

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie stoją, drzewo i tekst „SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA CROSS BIEGOWY ZDOBĄDZ CIECIEN I KSIĘŻĄ GÓ“RĘ 04.09.2022 2022 NIEDZIELA 14:00 TRASA DROGA GMINNA ORAZ SZLAKI TURYSTYCZNE W MASYWIE CIECIENIA KSIĘŻEJ GÓRY ZGŁOSZENIA NA BIEG POPRZEZ STRONĘ INTERNETOWĄ: WWW.PIFSPORT.COM.PL K1/M1 K2/M2 KATEGORIE: 18-30LAT 1992 OPEN MĘŻCZYŹNI OPEN KOBIETY ·31LAT STARSI 1991-1STARSI UDZIAŁ w BIEGU JEST BEZPŁATNY SZCZEGÓ“ŁY REGULAMIN STRONIE NTERNETOWEJ: GOKiS WESHIOWA MAŁOPOLSKA Wejewedztwa”

Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby i tekst „SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA EKSTREMALNY BIEG BIEG ZPRZESZKODAMI DLA DZIECI 04.09.2022 NIEDZIELA 15:30 PLAC OBOK ORLIKA W WIŚNIOWEJ 13LAT ROCZNIK 2009 •11LAT ROCZNIK 2011 12LAT ROCZNIK 2010 9LAT ROCZNIK 2013 10LAT ROCZNIK 2012 8LAT ROCZNIK 2014 K13 K12 K11 K10 K09 K08 K07 7LAT ROCZNIK 2015 K06 MŁODSI ROCZNIK 2016, 2017.... DZIEWCZYNKI CHŁOPCY WYSTARTUJĄ w OSOBNYCH KATEGORIACH UDZIAŁ w BIEGU JEST BEZPŁATNY ZGŁOSZENIA BĘDA BIURZE ZAWODÓW DNIU STARTU, NASTEPNIE OGŁOSZONA SNOWA GOKiS WISNIOWA MAŁOPOLSKA Wejewództwa”

Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, rower i tekst „ZAWODY NA NARTOROLKACH BIEG NA SETKĘ TRASA DROGA GMINNA W WIŚNIOWEJ ZGŁOSZENIA NA BIEG POPRZEZ STRONĘ INTERNETOWA: WWW.PIFSPORT.COM.PL KATEGORIE DLA DZIECI MŁODZIEŻY: DZIEWCZĄT CHŁOPCÓW UR. 2005/2006 DZIEWCZAT CHŁOPCÓW UR. 2007/2008 DZIEWCZAT 2009/2010 DZIEWCZAT /CHŁOPCÓW UR. 2011/2012 DZIEWCZĄT /CHŁOPCÓ“W UR. 2013 MŁODSI KATEGORIE DLA DOROSŁYCH: K1/M1 -18 2004-1993) K2/M2 30 45 LAT (1992-1977) K3/M3- 46 LAT STARSI (1976 STARSI) 04.09.2022 2022 NIEDZIELA 17:30 UDZIAŁ w BIEGU JEST BEZPŁATNY NTERNETOWEJ: GOKiS WISHIONA MAŁOPOLSKA WejewódatwaM”

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „ZLOT POJAZDÓW ZABYTKOWYCH W WIŚNIOWEJ 4 września 2022 r. Zbiórka uczestników o godz. 12:45- Parking przy sklepie "Biedronka" następnie przejazd przez miejscowości Gminy Wiśniowa. Rozpoczęcie zlotu godz. 14:00- Parking przy cmentarzu W WiÅniowej. MOTOR KLUB GOKiS WiŚNIOWA ZAKOPANE WIŚNIOWA”

 

informacje: Festiwal Sportowy im. Kazimierza Bubuli 2022

Dziennikarz, trener kompetencji miękkich, praktyk zmian któremu na sercu leży podnoszenie jakości życia społeczności lokalnej. Absolwentka Zarządzania na Wydziale Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. W pracy to człowiek jest dla mnie największą wartością. Cenię pasjonatów oraz lokalny potencjał: społeczny, kulturalny, turystyczny oraz ekonomiczny. Moją misją jest promowanie tego co dobre w naszym regionie. Jestem szczęśliwą mamą dwójki dzieci oraz od piętnastu lat żoną tego samego męża.

Artykuł Społeczny

10 lat Myślenice iTV

Opublikowano

w

10 lat Myślenice iTV

10 lat  Minęło ❤️🎥 i 1340000 widzów odwiedziło Myślenice iTV Telewizję Internetową Region Południe .

10 lat Myślenice iTV

Dokładnie 10 lat temu 3 października 2012 zdecydowałem się założyć  działaność gospodarczą i spełnić swoje marzenie o zbudowaniu medium które będzie promowało naszą ziemię, kulturę ludzi i ich pasje , gdyż telewizję ogólnopolskie nie miały na to czasu antenowego. Dziś mija 10 lat i na swojej drodze spotkałem niezliczoną liczbę cudownych osób, które motywowały mnie do działania wspierały i popychały iTV do rozwoju. Byli też tacy co  mówili że się nie uda i że to w ogóle bez sensu jest- im też dziękuję .  Wytrwałość i pasja zwyciężyły. 
Nie każdemu  podoba się  to co robimy, ale ponad 4000 materiałów filmowych, to spory kawałek udokumentowanej historii, ludzi wydarzeń .

10 lat Myślenice iTV

 

Dziś mija 10 lat i jesteśmy na szczycie 🙂 co prawda Empire State Building w Nowym Jorku, ale zawsze to jakiś szczyt 🙂 Dziękuję wszystkim którzy w jakikolwiek  sposób przyczynili się do rozwoju Myślenice iTV , dziękuję moim nie zawodnym dziennikarzom Bartoszowi Cwynarowi, który ze mną był od samego początku uwierzył w to przedsięwzięcie zaryzykował, poświęcił sporo czasu oddając się telewizji ,  Ewelinie Mieleckiej Stankiewicz która oddaje serce telewizji  i pomimo bardzo dużej ilości obowiązków w iTV  nie przestaje działać, angażować się, oddając  się pracy i społeczności widzów Myślenice iTV . Dziękuję Małgorzacie Miszczak która wprowadziła do telewizji sporo zmian i angażowała się całym sercem pokazując piękno ludzi , naszemu niezawodnemu Dariuszowi Żmudzkiemu, który wniósł do naszej ekipy nową energię i motywacje do działania, Adrianowi Burtanowi, Szcepanowi Maślence . Działaność iTV nie była by możliwa bez operatów którzy angażują się jak tylko mogą, pomagając w realizacji materiałów filmowych.  Gdybym nie wymienił wszystkich to z góry  przepraszam ale sporo Was było : Józef Zięba, Dawid Abdul Hamid, Dariusz Żmudzki, Zygmunt Irzyk, Jacek Szymański,  Artur Chęć , Gabriel Chęć.

10 lat Myślenice iTV

Co  Najważniejsze dziękuję mojej cudownej rodzinie żonie Ewelinie, dzieciom Kubie i Mikołajowi za to że znoszą moja ciągłą nie obecność w domu  i brak czasu na życie rodzinne pomimo tego mnie wspierają ❤️
Przez 10 lat pojawiło się  mnóstwo ludzi którzy nam pomagają i wspierają nie jestem w stanie Was wymieniać bo nie wybaczył bym sobie gdybym kogoś pominął, a bez Was to by się w ogóle nie udało…

Dziękuję  Wam widzowie Myślenice iTV za to że jesteście z nami ❤️ wspieracie, motywujecie i ogalądacie . 🎥🥇

Urodziny w Nowym Jorku były możliwe dzięki Orkiestrze Reprezentacyjnej Miasta i Gminy Myślenice i Arturowi Góralikowi który zaufał naszemu doświadczeniu i powierzył nam udokumentowanie wyprawy do USA .

Dziękuję: Jarosław Chęć
Właściciel, wydawca Myślenice iTV Telewizji Internetowej Region Południe

Kontynuuj czytanie

Artykuł Społeczny

Maraton Zumba & Ritmo Do Brazil dla Zosi Pająk w Wiśniowej. Energia, moc, dobro!

Opublikowano

w

Maraton Zumba & Ritmo Do Brazil dla Zosi Pająk w Wiśniowej. Energia, moc, dobro!

 

Małgorzata Surlas instruktorka Zumby wraz ze Stowarzyszeniem Hospicyjnym Bądźmy Razem z Wiśniowej, zaprosiła na wyjątkowe wydarzenie – Maraton Zumba & Ritmo Do Brazil dla Zosi Pająk w Wiśniowej. Wszystko to by wwsprzeć małą Zosię chorą na SMA.

Historia Zosi:
Zosia pochodzi ze Skawinki, urodziła się 4 maja 2022 roku. Po pewnym czasie w jej organiźmie wkryto śmiertelną chorobę SMA – rdzeniowy zanik mięśni. Na chwilę obecną nie ma żadnych objawów, ale w każdej chwili choroba może zaatakować, między innymi mięśnie oddechowe, mięśnie przełyku i serce…
Zosia jest rehabilitowana i otrzymuje lek Spinaroza, zastrzyk do kanału kręgowego, który opóźnia rozwój choroby. Istnieje możlwość na normalne życie – najdroższy lek świata Zolgensma. Koszt około 10 milionów złotych. Wyznacznikiem do tego, aby Zosia mogła otrzymać lek jest waga, która nie może przekroczyć 13,5 kg. Zosia bardzo szybko przybiera na wadze, więc czasu jest coraz mniej. Bardzo ważne jest rozpoczęcie terapii tuż przed wystąpieniem objawów, aby Zosia mogła żyć i funkcjonować jak jej rówieśnicy. Niestety sytuacja jest jescze bardziej ciężka, ponieważ mama Zosi boryka się z problemami zdrowotnymi i nie może jej pomóc. Walczą o nią osoby bliskie jej sercu tata, babcia, ciocie, kuzynki, rodzina i wszyscy zaangażowanie w różnych akcjach społecznych.
 
Zawalczyli o nią na maratonie, pasjonaci ruchu, zdrowia i pomagania ! 
 
Tak podsumowują dobro które się zadziało.
 
„Człowiek jest dobry nie przez to kim jest,
lecz przez to czym dzieli się z innymi…” /Jan Paweł II/ 
 
Moi drodzy, myślę , że większość czeka na tę wiadomość…
Dla Zosia SaMosiA. Zosia Pająk kontra SMA udało się zebrać 8.640 zł podczas  Charytatywny Maraton Zumba & Ritmo Do Brazil dla Zosi Pająk w Wiśniowej – jesteście niesamowici!!!! ❤️
Dziękujemy wszystkim, którzy otworzyli serce i razem z nami tak licznie, z poświęceniem i wielkim zaangażowaniem włączyli się do przygotowania i przeprowadzenia akcji charytatywnej. W pierwszej kolejności chcę podziękować Pani Ela Konieczna Bądźmy Razem Stowarzyszenie Hospicyjne w Wiśniowej za pomoc w przygotowaniu tej imprezy oraz wszystkim wolontariuszom, którzy prężnie działali. Joanna Juras , Grzegorz Kaczmarczyk Damian Pazdur dziękuję , że zawsze się angażujecie przy tych wydarzeniach. Panu Dyrektorowi dziękujemy za udostępnienie Hali Sportowej oraz zorganizowanie sceny.
Podczas tego maratonu miałam okazję poznać wspaniałych rycerzy – Rycerze Okrągłego Stołu między innymi ( Piotr Zobul Dębiec ) chłopaki o wielkich sercach! Wspierali naszą całą imprezę , później wykonali super występ już po maratonie dla tych, którzy mieli jeszcze siłę tańczyć 😁💃
Dziękuję Bartłomiej Raul Stachura Martyna Spórna za fotorelację i Piotr Wolny za nagrania jak i również zdjęcia – już się nie możemy doczekać jak zobaczymy te piękne chwile, które uwieczniliście w swoich obiektywach ❤️
Ewelina Dz dziękuję za plakat, Katarzyna Hołuj za artykuł i pomoc w promowaniu wydarzenia, Tobie Klaudiusz Wiśniewski również i przede wszystkim za Twoją obecnośći , artykuł w Nasze Portale Regionalne . Myślenice Itv Telewizja Internetowa – Region Południe dziękujemy za udostępnienie i wspomnienie o naszym przedsięwzięciu.
Weronika Szylar Tobie i Twojej załodze za przeprowadzenie cudownych animacji dla dzieci – wszyscy byli zachwyceni – brawo dla Was !
Zjeżdżalnie Dmuchane Wiśniowa Warsztaty Sukcesu Monika Piskorska dziękuję za Twoją bezinteresowną pomoc, wypożyczenie dmuchańca , było to dopełnienie naszego maratonu.
Pani Zofia Siatka dziękujemy za przeprowadzone konsultacje i prezentację kosmetyków MARY KAY 🌹 Paniom z termomixami za pyszne lemoniady 🍋🍋🍋
Pizzeri NASZE BISTRO za przekąski, które dla nas zrobiliście.
Jan Papiez za pyszne chleby 🥖🥖
Nasze wydarzenie po raz kolejny zaszczyciła swoją obecnością Elżbieta Bogacz , która przepięknie dla nas zaśpiewała – MASZ TĘ MOC KOBIETO 😎
Powera dodała oczywiście Magda Cygi – Trener Personalny , niesamowita osoba z kompetencjami i ogromną wiedzą ,dziekuję , że byłaś i dałaś nam wycisk 👏👏Fitosfera – Studio aktywności ruchowej pomieszczenie treningowe zostało wykorzystane – super, że dołączyliście do naszej akcji.
To wydarzenie nie mogłoby się odbyć bez wspaniałych instruktorów Zumba Fitness & Ritmo Do Brazil, którzy dotarli do nas z różnych zakątków Polski, dziękuję, że zawsze mogę na Was liczyć Barbara Fila-Chwiej Barbara Marchelek Marta Kasprzyk Agnieszka Farat Grażyna Łagowska Paweł Błaszkiewicz Jerzy Łaba Monika Giza Małgorzata Brózda Barbara Płatek Andrzej Ciborowski dziękuję Waszym ekipom, dzieqczynom z Zakopanego , które zaskoczyły mnie swoją obecnością Monika Marduła – piękna niespodzianka . Moim dziewczynom, które dotarły na maraton i wszystkim uczestnikom – bo gdyby nie Wy i Wasze zaangażowanie nie osiągnęlibyśmy takiego wyniku ❤️🤗 Jestem Wam bardzo wdzięczna….🌹🌹
Irena Awieruszko-Ptaszkiewicz Marta Herszel Joanna Dudkiewicz Hossam Refay Abo Aneta Wos mam nadzieję, że niebawem będziemy mieli okazję zatańczyć ❤️🌹
Bardzo się cieszę, że na naszym wydarzeniu była babcia i ciocie Zosi, które musiały troszkę kilometrów przejechać , aby do nas dotrzeć, ale się udało 🌹” – komentarz Małgorzaty Surlas, inicjatorki charytatywnego wydarzenia.
 
Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba, ludzie stoją i tekst „CHARYTATYWNA ZUMBA DLA ZOSI ZEBRALIŚMY 8640 ZŁOTYCH! DzIĘKUJEMY! DUMBA U”
 

Ty też możesz pomóc, rodzina Zosi błaga o pomoc.

ZRÓB ILE MOŻESZ – WESPRZYJ MAŁĄ ZOSIĘ W POWROCIE DO ZDROWIA!

Numer konta
62860200000008002647500001, BS Dobczyce
tytuł wpłaty: ZOSIA PAJĄK
Dla wpłat zagranicznych:
SWIFT CODE: POLUPLPR
PL62860200000008002647500001
tytuł wpłaty: ZOSIA PAJĄK
Wpłaty w USD:
S.W.I.F.T. code: POLUPLPR
PL09 86020000 0000 0264 7500 0007
tytuł wpłaty: ZOSIA PAJĄK
Wpłaty w EUR:
S.W.I.F.T. code: POLUPLPR
PL36 86020000 0000 0264 7500 0006
tytuł wpłaty: ZOSIA PAJĄK
 
informacje i zdjęcia: Małgorzata Surlas, Stowarzyszenie Hospicyjne „Bądźmy razem”

Kontynuuj czytanie

Edukacja

KRUS zaprasza dzieci roników! Kurs e – learningowego pt. „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”

Opublikowano

w

KRUS zaprasza dzieci roników! Kurs e – learningowego pt. „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”

Placówka Terenowa KRUS Myślenice, informuje że po raz czwarty zostanie przeprowadzone losowanie nagród dla dzieci rolników ubezpieczonych w KRUS, które rozwiążą i prześlą do Centrali Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego certyfikat potwierdzający ukończenie kursu e – learningowego pt. „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy.”

 
Ważne by do certyfikatu dołączyć formularz zgłoszeniowy. Pocztą tradycyjną na adres: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, al. Niepodległości 190, 00-608 Warszawa lub pocztą elektroniczną na adres e-mail: hulajnoga@krus.gov.pl z dopiskiem w tytule: „Kurs e-learningowy dla dzieci”.
 
Nagrody rzeczowe (hulajnogi) przewidziano dla 50 osób, wylosowanych spośród wszystkich dzieci, które wyślą ww. dokumenty w wymaganym terminie, tj. do 6 listopada 2022 r.
 
Szczegółowe informacje i zasady przyznawania nagród zostały umieszczone na stronie internetowej Kasy www.krus.gov.pl .
 
 
informacje: KRUS Myślenice

Kontynuuj czytanie

Wydarzenia

październik 2022
PWŚCPSN
      1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31       
« wrz   lis »

youtube

Najczęściej czytane