fbpx
Connect with us

Gmina Tokarnia

Finał Miss Małopolski! Angelika Wróbel z Tokarni coraz bliżej tytułu

Opublikowano

w

Angelika Wrobel

Konkurs Miss Małopolski przeszedł w kolejną fazę, już wkrótce poznamy nowe miss. O tym, która z nich sięgnie po koronę dowiemy się 2 października podczas wielkiego finału!

Warto podkreślić, że wśród finalistek Konkursu Miss Małopolski 2020 znalazła się mieszkanka naszego powiatu pochodząca z Tokarni Angelika Wróbel nr 3o. Trzymajmy kciuki!!!

Zapraszamy również do głosowania na Angelikę do TOP 10 podczas gali finałowej Miss Małopolski oraz o tytuł Miss Internetu. 

★ ZOSTAŃ JUROREM MISS MAŁOPOLSKI! ★
STARTUJE głosowanie na Miss Internautów Małopolski! Dodatkowo kandydata otrzyma awans do TOP10 konkursu w trakcie trwania gali finałowej. Szczegóły -> http://missmalopolski.pl/glosowanie-sms/
Głosować można za pomocą smsów, facebooka i instagrama a także przez zakup wirtualnych biletów.

Szczegóły dotyczące głosowania i konkursu na stronie: http://missmalopolski.pl/

Archiwalne:


Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z naszego regionu subskrybuj nasz kanał:

Dziennikarz, trener kompetencji miękkich, praktyk zmian któremu na sercu leży podnoszenie jakości życia społeczności lokalnej. Absolwentka Zarządzania na Wydziale Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. W pracy to człowiek jest dla mnie największą wartością. Cenię pasjonatów oraz lokalny potencjał: społeczny, kulturalny, turystyczny oraz ekonomiczny. Moją misją jest promowanie tego co dobre w naszym regionie. Jestem szczęśliwą mamą dwójki dzieci oraz od piętnastu lat żoną tego samego męża.

Wydarzenia

Lipiec 2021
PWŚCPSN
    1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
« Cze   Sie »

youtube

Najczęściej czytane