fbpx
Connect with us

Kultura

Gala Zwykli-Niezwykli. Leony Odwagi 2020 rozdane!

Małgorzata Miszczak

Opublikowano

w

Marzy nam się Gala z czerwonym dywanem, po którym przejdą Zwykli-Niezwykli ziemi myślenickiej. Ludzie w różnym wieku, różnych pasji, zawodów, ludzie wyjątkowi… których my poznaliśmy i chcielibyśmy Państwu na żywo zaprezentować.

Dlaczego? Bo warto inspirować się ich odwagą.

Wyobraźmy sobie zatem piękną salę w centrum Myślenic, wypełnioną po brzegi ludźmi, w tle muzyka, piękny akompaniament (lokalnych artystów!) a na scenie Oni ZWYKLI – NIEZWYKLI! Zamiast Oscarów trzymają w dłoniach Leony Odwagi … Warto marzyć prawda 😉

Choć realnej Gali nie ma, my zapraszamy Was na tę wirtualną… Rozsiądźcie się wygodnie. Kolejność nie ma żadnego znaczenia! Spotkanie – bezcenne!

autorski projekt Myślenice iTV i Centrum Dobrej Zmiany

Ludzie pasji, utalentowani, podążający za swymi marzeniami … Ludzie realizujący życie według własnego pomysłu, inspirujący innych do podejmowania wyzwań… Ludzie, którzy potrafią robić coś „nieszablonowego”… Ci, którzy pokazują, że pomimo ogromnych trudności, problemów, frustracji można brać życie w swoje ręce… Ludzie przedsiębiorczy, których biznesy mają ludzką twarz, firmy które pomagają… Ludzie służący innym w potrzebie… Co ich łączy … ODWAGA!

Pomysł na cykl spotkań zrodził się z fascynacji różnorodnością ludzkich pasji… z miłości do człowieka, jego mądrości … Miał ukazywać się dwa razy w miesiącu … ale ten rok pokazał, że trzeba plany realizować na miarę czasów!


  • Cykl rozpoczął się od ciekawości i kapsla, wielu kapsli … w styczniu 2020 roku. Poznajcie Macieja Jawora z Polanki konstruktora „kapslowej komnaty.” Kapslowa komnata 🙂
  • Zgodnie z planem dwa tygodnie później usłyszeliśmy o wokalnym talencie z Myślenic… choć Antka Szydłowskiego i Jego fantastyczny głos poznaliśmy nieco wcześniej:

Luty 2020 zaskoczył nas informacją, że w naszym powiecie jest zespół rugby, jest zespół którego wychowankowie odnieśli sukcesy na arenie światowej, na prestiżowym turnieju w Dubaju… Rozmowa z ich trenerem to odpowiedź na to jak odnosić ogromne sukcesy mieszkając choćby w Lubniu 😉 Poznajcie trenera Łukasza Kościelniaka i Jego podopiecznych – zawodników rugby:

  • Kwiecień 2020 zaskoczył nas wszystkich, zamknięci w domach, walczyliśmy w myślach z Covid – 19 chociaż wtedy jeszcze nie wiedzieliśmy co robić… firma Dama Kier wiedziała, zaskoczyła nas bezinteresowną pomocą, szyła maseczki tak wówczas potrzebne. To jedna z wielu lokalnych firm które zareagowały natychmiast! Przeczytajcie: Dama Kier pomaga.

  • Program Zwykli-Niezwykli po raz ostatni w tym roku powrócił w lipcu 2020. Z przytupem, w pięknej scenerii bohaterem spotkania młody, sympatyczny, odnoszący sukcesy na arenie ogólnopolskiej zawodnik rowerowego trialu Dawid Wacławczyk:
  • I choć więcej odcinków cyklu nie było to jednak pragniemy przyznać statuetkę Leona Odwagi 2020 w Projekcie Zwykli-Niezwykli Judycie i Krzysztofowi Surlas z Tokarni, którzy są niczym latarnia podczas szalejącego sztormu, podczas najciemniejszej nocy. Dziękujemy Wam za Wasze świadectwo … To spotkanie było dla nas wyjątkowym doświadczeniem, „historia naznaczona bólem…” to był początek roku, zobaczcie koniecznie:
  • Leon Odwagi na zakończenie tej Gali wędruje zdecydowanie do wszystkim tych, którzy w walce z Covid 19 stali i stoją na pierwszej linii frontu, dziękujemy za Waszą odwagę i służbę!

Miniony naznaczony pandemią rok pokazał, jeszcze dobitniej, że to „człowiek, człowiekowi najbardziej potrzebny jest do szczęścia.” Z tym większą przyjemnością zaprezentowaliśmy Państwu Odważnych ziemi myślenickiej. Do niech powędrowały wirtualne statuetki – Leony 2020. Mamy nadzieję, że za rok spotkanie będzie realne! Podobnie jak Gala z czerwonym dywanem 🙂

Myślenice iTV oraz Centrum Dobrej Zmiany


Jeśli szukasz bieżących informacji z naszego regionu subskrybuj nasz kanał:

Redaktor, trener, edukator. Z wykształcenia menager, pedagog, coach wlb, absolwentka UJ. W pracy to człowiek jest dla niej największą wartością. Ceni pasjonatów oraz tradycję lokalną, a jej misją jest promowanie szeroko pojętej kultury regionu. Mama dwójki dzieci oraz od trzynastu lat żona tego samego męża.

Wydarzenia

Styczeń 2021
PWŚCPSN
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
« Gru   Lut »

youtube

Najczęściej czytane