Connect with us

Gmina Myślenice

Głogoczów. Kierowca uderzył w słup oświetleniowy

Opublikowano

w

Głogoczów. Kierowca uderzył w słup oświetleniowy

Po godzinie 7.30 w dniu 16 czerwca na drodze krajowej nr 7 w Głogoczowie (zjazd na Bielsko Białą) powstały utrudnienia w ruchu pojazdów spowodowane uderzeniem samochodu osobowego w betonowy słup oświetleniowy.

Dyżurny operacyjny SKKP PSP do działań zadysponował zastępy JRG Myślenice, OSP Głogoczów. W wyniku zdarzenia poszkodowany został kierujący pojazdem, któremu strażacy, a następnie ratownicy medyczni udzielili pomocy. ZRM przewiózł osobę poszkodowaną do szpitala. Dalsze czynności strażaków polegały na poddaniu sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych, usunięciu zniszczonego słupa na pobocze. Uszkodzonym samochodem zajęły się służby Pomocy drogowej. Utrudnienia na jezdni skończyły się po 1 godzinie.

informacje i zdjęcia: Oficer Prasowy bryg. Roman Ajchler


Dziennikarz, trener kompetencji miękkich, praktyk zmian któremu na sercu leży podnoszenie jakości życia społeczności lokalnej. Absolwentka Zarządzania na Wydziale Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. W pracy to człowiek jest dla mnie największą wartością. Cenię pasjonatów oraz lokalny potencjał: społeczny, kulturalny, turystyczny oraz ekonomiczny. Moją misją jest promowanie tego co dobre w naszym regionie. Jestem szczęśliwą mamą dwójki dzieci oraz od piętnastu lat żoną tego samego męża.

Wydarzenia

październik 2021
PWŚCPSN
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
« wrz   lis »

youtube

Najczęściej czytane