Connect with us

Gmina Myślenice

Gmina Myślenice wesprze zakup nowego samochodu dla PSP w Myślenicach

Opublikowano

w

psp myslenice (1)

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Myślenicach dzięki wsparciu finansowemu gminy Myślenice zakupi nowy lekki samochód operacyjny do realizacji działań i czynności operacyjnych. Burmistrz miasta i gminy Myślenice Jarosław Szlachetka podpisał porozumienie z komendantem powiatowym PSP w Myślenicach st. bryg. Sławomirem Kagankiem na przekazanie środków finansowych w ramach Funduszu Wsparcia Państwowej Straży Pożarnej.

Gmina Myślenice na bazie podpisanego porozumienia będzie partycypować w kosztach zakupu nowego samochodu dla strażaków z Komendy Powiatowej PSP w Myślenicach. Na dofinansowanie tej inwestycji zostanie przekazane 30 tysięcy złotych z miejskiego budżetu.

Strażacy z Powiatowej Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Myślenicach rocznie biorą udział w blisko dwóch tysiącach zdarzeń na terenie całego powiatu myślenickiego. Rozwój wyposażenia oraz taboru samochodowego Powiatowej Komendy wpłynie na poprawę bezpieczeństwa mieszkańców Gminy Myślenice oraz skuteczność działań operacyjnych i ratowniczo-gaśniczych wykonywanych przez strażaków.

Informacja prasowa: UMiG Myślenice

Dziennikarz, zarówno z zawodu jak i z zamiłowania. Od zawsze aktywnie zainteresowana szeroko pojętą komunikacją społeczną i działaniem w jej obrębie. Prywatnie, żona, matka, pasjonatka historii i mody, ceniąca sobie przede wszystkim szczerość i życie w zgodzie ze swoimi zasadami.

Wydarzenia

październik 2021
PWŚCPSN
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
« wrz.   listopad »

youtube

Najczęściej czytane