Connect with us

Gmina Pcim

Gmina Pcim. Kolejny raz zarapowali, tym razem o wakacjach

Opublikowano

w

Gmina Pcim. Kolejny raz zarapowali, tym razem o wakacjach

Chociaż niestety wakacje dobiegają końca, to niewątpliwie plus jest taki, że dla wielu osób, te dwa letnie miesiące, będą się kojarzyć z różnorodnymi aktywnościami. W powiecie myślenickim, nie było nudy. W każdej gminie, można było skorzystać bowiem z propozycji wakacyjnych atrakcji. W gminie Pcim, powodzeniem cieszyły się między innymi warsztaty hip-hopu, prowadzone przez Neksiego- przedstawiciela młodego pokolenia raperów. Warsztaty zorganizował Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Pcimiu w ramach inicjatywy “Aktywne Wakacje z GOKiS Pcim”.

Za nami pięć tygodni licznych atrakcji, które przygotowaliśmy dla dzieci z gminy Pcim. Był to niewątpliwie aktywny i twórczy wypoczynek. Oprócz pieszych wędrówek czy też wycieczek na basen i do kina, najmłodsi mogli uczestniczyć w warsztatach teatralnych, plastycznych, ceramicznych, sportowych, a także w zajęciach hip hopu ( tu przygotowaliśmy małą niespodziankę – teledysk). Oczywiście słowa podziękowania w kierunku naszych instruktorów, którzy zapewnili atrakcyjny program i opiekę. Wdzięczność naszą chcemy również przekazać na ręce Wójta Gminy Pcim – Pana Piotra Hajduka. Od wielu lat zabezpiecza w budżecie i zapewnia wsparcie finansowe dla tego typu inicjatyw. Dzięki temu z roku na rok możemy poszerzać naszą wakacyjną ofertę. Rzecz jasna na wakacyjne upały zawsze pomocna jest hurtownia FAMILIA. Dziękuje i tym razem za zapewnienie napojów chłodzących dla uczestników zajęć.

Teraz chwila wytchnienia. A od września znowu ruszamy pełną parą czytamy na profilu GOKiS Pcim w mediach społecznościowych

 

 

Dziennikarz, zarówno z zawodu jak i z zamiłowania. Od zawsze aktywnie zainteresowana szeroko pojętą komunikacją społeczną i działaniem w jej obrębie. Prywatnie, żona, matka, pasjonatka historii i mody, ceniąca sobie przede wszystkim szczerość i życie w zgodzie ze swoimi zasadami.

Wydarzenia

wrzesień 2021
PWŚCPSN
   1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30    
« sierpień   październik »
stw

youtube

Najczęściej czytane