fbpx
Connect with us

Gmina Myślenice

Gotuj po hiszpańsku i wyjedź do Walencji. Trwa rekrutacja do projektu.

Opublikowano

w

gotuj

Fundacja Rozwoju Kompetencji i Przedsiębiorczości PROAKTYWNI prowadzi już IX nabór do projektu „Gotuj po hiszpańsku II” w ramach Funduszu Europejskiego.

W ramach projektu można wyjechać na 60 dni do Walencji na kurs kuchni śródziemnomorskiej i praktyki w restauracjach. Wśród restauracji w których uczestnicy odbywają praktyki są restauracje z przewodnika Michelin oraz z gwiazdką Michelin. Przed wyjazdem jest zapewnione wsparcie językowe oraz odpowiednie przygotowanie do wyjazdu. Po powrocie do Polski projekt umożliwia także organizację i odbycie stażu w Polskich restauracjach.


Projekt „Gotuj po hiszpańsku II”, to nie tylko projekt, który dotyczy rozwoju umiejętności zawodowych. Jak każdy projekt mobilnościowy rozwija wszechstronnie i motywuje do zmiany, inspiruje.   
Projekt skierowany jest do osób w wieku 18-35 lat, zamieszkałych w Małopolsce, nieuczących się, niepracujących, zarówno do  zawodowych kucharzy, osób z wykształceniem gastronomicznych oraz tych, które pasjonują się gotowaniem.


Wyjechało z nami już 130 osób. Wśród nich jest wielu kucharzy, a także pasjonatów kuchni, którzy dzisiaj pracują w krakowskich restauracjach oraz restauracjach w całej Polsce. 

Zapewniamy:

KURS J. HISZPAŃSKIEGO i przygotowanie przed wyjazdem

STYPENDIUM szkoleniowe i zwrot kosztów dojazdu na zajęcia

PRZELOT i ZAKWATEROWANIE przez 60 dni w Walencji

KIESZONKOWE

KURS KUCHNI ŚRÓDZIEMNOMORSKIEJ w szkole gastronomicznej

PRAKTYKI w renomowanych hiszpańskich restauracjach

UBEZPIECZENIE


Projekt „Gotuj po hiszpańsku II” został wytypowany przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej jako przykład dobrych praktyk i przedstawiony w programie TVP „Fundusze Europejskie jak to działa”. https://www.youtube.com/watch?v=Es1gZUsWibE&t=176s. Projekt został także zaprezentowany w Brukseli na międzynarodowej konferencji z przedstawicielami Parlamentu Europejskiego organizowanej przez Ministerstwo Pracy i Spraw Socjalnych  Republiki Federalnej Niemiec.
Zachęcamy do zapoznania się z blogiem: http://blog.gotujpohiszpansku.pl/ oraz materiałami.


Spot_1 „Gotuj po hiszpańsku II” : https://www.youtube.com/watch?v=pqtgSD7JrE0&t=11s


Spot_2 „Gotuj po hiszpańsku II”: https://www.youtube.com/watch?v=FBXQEa8sq-E


Więcej informacji na temat rekrutacji można znaleźć tutaj: https://gotujpohiszpansku.pl/


Dziennikarz, zarówno z zawodu jak i z zamiłowania. Od zawsze aktywnie zainteresowana szeroko pojętą komunikacją społeczną i działaniem w jej obrębie. Prywatnie, żona, matka, pasjonatka historii i mody, ceniąca sobie przede wszystkim szczerość i życie w zgodzie ze swoimi zasadami.

Wydarzenia

Lipiec 2021
PWŚCPSN
    1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
« Cze   Sie »

youtube

Najczęściej czytane