Connect with us

Gmina Myślenice

Grand Prix Trial Poprad z udziałem zawodników z Myślenic

Opublikowano

w

Grand Prix Trial Poprad z udziałem zawodników z Myślenic

Reprezentanci klubu Trials Up Team w ostatni weekend 17-18  lipca spędzili na zawodach u naszych południowych sąsiadów. Dawid Wacławczyk i Marek Bielówka startujący w kat. Elita rywalizowali z światową czołówką podczas sobotnich zawodów UCI HC GRAND PRIX TRIAL POPRAD. Warto dodać że na starcie zjawili się zawodnicy ze ścisłej światowej czołówki aby walczyć o punkty UCI.

Zawody dla zawodników Trials Up Team były sprawdzianem przed zbliżającymi się we wrześniu Mistrzostwami Świata i rozpoczynającym Pucharze Świata. Z bardzo dobrej strony zaprezentował się Dawid Wacławczyk startujący na rowerze 20″ który przedstartowe plany wykonał w 110% plasując się na 12 miejscu a za swymi plecami pozostawił 5 wyżej notowanych od siebie zawodników. Marek Bielówka rywalizację rowerów 26″ zakończył na 11 pozycji. Uzyskane wyniki pozwoliły im na zdobycie pierwszych w tym sezonie punktów  rankingu UCI.

W niedziele rywalizowali młodsi zawodnicy Trials Up Teamu na zawodach SLOVENSKE HRY MLADEZE. Mikołaj Woźniak oraz Bruno Słomiński walczyli w swojej kategorii BENJAMIN z zawodnikami z Węgier, Słowacji i Czech. Swoje wysokie umiejętności potwierdził Mikołaj stając na najwyższym miejscu podium a Bruno uplasował się na 6 pozycji. Na uznanie zyskuje decyzja Mikołaja aby treningowo wystartować również w kategorii MINIME stając w szranki ze starszymi zawodnikami i pokonując jeszcze trudniejsze odcinki. Jego umiejętności i wola walki pozwoliła mu wskoczyć na 2 miejsce podium w rywalizacji z bardziej doświadczonymi zawodnikami.

Kolejnym przystankiem będą rozgrywane na swoim terenie zawody I Rundy Pucharu Polski ORLEN Trials Up Cup 5 gdzie już 31 lipca w Myślenicach na plaży trawiastej na Zarabiu będzie można dopingować i podziwiać umiejętności miejscowych zawodników.”

Grand Prix Trial Poprad z udziałem zawodników z Myślenic

Dziennikarz, zarówno z zawodu jak i z zamiłowania. Od zawsze aktywnie zainteresowana szeroko pojętą komunikacją społeczną i działaniem w jej obrębie. Prywatnie, żona, matka, pasjonatka historii i mody, ceniąca sobie przede wszystkim szczerość i życie w zgodzie ze swoimi zasadami.

Wydarzenia

wrzesień 2021
PWŚCPSN
   1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30    
« sierpień   październik »
stw

youtube

Najczęściej czytane