fbpx
Connect with us

Gmina Dobczyce

Grzegorz Bajer i Jakub Nowak mistrzami małopolski w tenisie stołowym

Małgorzata Miszczak

Opublikowano

w

W dniu 13 września 2020 roku w Krakowie w hali Bronowianki rozegrano Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w tenisie stołowym, duży sukces odnieśli młodzicy Grzegorz Bajer i Jakub Nowak z Sekcji Tenisa Stołowego TKKF Dobczyce, zostali mistrzami województwa małopolskiego w grze podwójnej! W singlu chłopaki również uzyskali wysokie lokaty: 7 – Grzegorz oraz 5 – Kuba. Za dwa tygodnie obaj będą walczyć w Mistrzostwach Polski w singlu oraz w drużynie w zawodach organizowanych w Krośnie. Trzymajmy kciuki!

TKKF Dobczyce sekcja Tenisa Stołowego 🏓 to sekcja sportowa, która istnieje od 2014 roku . Prowadzone są regularne treningi tenisa stołowego dla dzieci i młodzieży pod okiem licencjonowanych trenerów. Młodzi podopieczni dobczyckiego TKKF-u, adepci tenisa stołowego zdobywają już medale na oficjalnych imprezach rangi wojewódzkiej, a także walczą na arenie ogólnopolskiej.

Jeśli i Ty chcesz nauczyć się grać w tenisa stołowego, osiągać sukcesy, które są udziałem zawodników z Dobczyc, dołącz do sekcji tenisa stołowego TKKF Dobczyce.

informacje: https://www.facebook.com/tsdobczyce/


Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z naszego regionu, subskrybuj nasz kanał:

Redaktor, trener, edukator. Z wykształcenia menager, pedagog, coach wlb, absolwentka UJ. W pracy to człowiek jest dla niej największą wartością. Ceni pasjonatów oraz tradycję lokalną, a jej misją jest promowanie szeroko pojętej kultury regionu. Mama dwójki dzieci oraz od trzynastu lat żona tego samego męża.

Wydarzenia

Luty 2021
PWŚCPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
« Sty   Mar »

youtube

Najczęściej czytane