Connect with us

Gmina Myślenice

Hejnał Miasta Myślenice płynąć będzie z wieży magistratu codziennie w samo południe

Opublikowano

w

Hejnał Miasta Myślenice płynąć będzie z wieży magistratu codziennie w samo południe
Podczas XXXIX. sesji Rady Miejskiej w Myślenicach radni przyjęli m.in. przedłożoną przez burmistrza miasta i gminy Myślenice uchwałę dotyczące:  Hejnału Miasta Myślenice. Hejnał który od dzisiaj będzie jednym z oficjalnych symboli miasta Myślenice. Hejnał będzie rozbrzmiewał z wieży magistratu codziennie w samo południe. Pierwszy raz hejnał wybrzmi za około dwa tygodnie, kiedy uchwała zostanie opublikowana w Dzienniku Urzędowym.
W lutym bieżącego roku radny gminny Józef Błachut  przedłożył do burmistrza pismo, z prośbą o “wznowienie emisji z ratusza miejskiego melodii myślenickich kurantów .” Radny umotywował to tym, że przez wiele lat hejnał był częścią myślenickiej historii. To wieloletnia tradycja do której warto powrócić.

Dziennikarz, trener kompetencji miękkich, praktyk zmian któremu na sercu leży podnoszenie jakości życia społeczności lokalnej. Absolwentka Zarządzania na Wydziale Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. W pracy to człowiek jest dla mnie największą wartością. Cenię pasjonatów oraz lokalny potencjał: społeczny, kulturalny, turystyczny oraz ekonomiczny. Moją misją jest promowanie tego co dobre w naszym regionie. Jestem szczęśliwą mamą dwójki dzieci oraz od piętnastu lat żoną tego samego męża.

Wydarzenia

wrzesień 2021
PWŚCPSN
   1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30    
« sierpień   październik »
stw

youtube

Najczęściej czytane