Connect with us

Gmina Lubień

I Festiwal Orkiestr Dętych “Krakowiacy i Górale” – zgłoście swój udział już dziś!

Opublikowano

w

I Festiwal Orkiestr Dętych “Krakowiacy i Górale” – zgłoście swój udział już dziś!

Starosta powiatu myślenickiego Józef Tomal oraz burmistrz gminy i miasta Dobczyce Tomasz Suś zapraszają amatorskie orkiestry dęte, do udziału w I Festiwalu Orkiestr Dętych Krakowiacy i Górale, który odbędzie się już we wrześniu w Dobczycach.

Udział w Festiwalu orkiestry mogą zgłaszać do 12 lipca 2021 r. Szczegóły oraz regulamin wraz z kartą zgłoszenia znajdziecie na stronie powiatu myślenickiego:

https://www.myslenicki.pl/…/1415-i-festiwal-orkiestr….

W puli nagród około 30.000 zł, w tym gwarantowana nagroda pieniężna dla zakwalifikowanych zespołów. Organizatorem Festiwalu jest Starostwo Powiatowe w Myślenicach, partnerami są gmina i miasto Dobczyce oraz Miejsko Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach.

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i tekst „FESTIWAL ORKIESTR DĘTYCH KRAKOWIACY IGÓRALE POD HONOROWYM WYM PAT RONA EM: STAROSTY POWIATU MYŚLENICKIEGO JÓZEFA TOMALA BURMISTRZA GMINY MIASTA DOBCZYCE TOMASZA SUSIA NA CZEKAMY O 2021R DO ORGANIZATOR: PARTNER GŁÓ“WNY: PARTNER: MGOKIS DOBCZYCE”

źródło: Starostwo Powiatowe Myślenice


Dziennikarz, trener kompetencji miękkich, praktyk zmian któremu na sercu leży podnoszenie jakości życia społeczności lokalnej. Absolwentka Zarządzania na Wydziale Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. W pracy to człowiek jest dla mnie największą wartością. Cenię pasjonatów oraz lokalny potencjał: społeczny, kulturalny, turystyczny oraz ekonomiczny. Moją misją jest promowanie tego co dobre w naszym regionie. Jestem szczęśliwą mamą dwójki dzieci oraz od piętnastu lat żoną tego samego męża.

Wydarzenia

wrzesień 2021
PWŚCPSN
   1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30    
« sierpień   październik »
stw

youtube

Najczęściej czytane