Connect with us

Artykuł Społeczny

IMG MOTO Day – Charytatywnie dla Kubusia #1000KoniChłoniakaPrzegoni

Opublikowano

w

IMG MOTO Day – Charytatywnie dla Kubusia #1000KoniChłoniakaPrzegoni

DOBCZYCE: 18 lipca w Dobczycach odbędzie się charytatywne wydarzenie, z którego dochody przeznaczone zostaną na leczenie małego Kubusia walczącego z chłoniakiem z odczynem białaczkowym.

Cyklicznie będziemy odkrywać przed wami karty i atrakcje, które będą czekały na was już w Lipcu, dlatego nie zapomnijcie obserwować wydarzenia bo będzie działo się na prawdę DUŻO! Chcielibyśmy aby każda z osób poświęciła chwilkę czasu na przeczytanie poniższego postu– mówią organizatorzy wydarzenia, Immortal GROUP

Krótka historia Kubusia – chłopczyka, któremu poświęcone jest całe to wydarzenie. Kubuś 1 sierpnia 2020 r. pełny radości obchodził swoje drugie urodziny. Miesiąc później rodzice, usłyszeli druzgocącą diagnozę – chłoniak z odczynem białaczkowym. Jest to ekstremalnie rzadka choroba, jakby dwa typy nowotworów jednocześnie, z bezwzględnym wskazaniem do przeszczepu szpiku. Ich życie się zawaliło, Kubuś dotknięty wielkim cierpieniem musiał nagle wydorośleć. Zakończył 6 ciężkich cykli chemioterapii, ale nie osiągnął remisji. Choroba przyspieszyła, stwarzając jeszcze większe zagrożenie. W szpitalu w Krakowie, gdzie jest obecnie leczony, nie mieli takiego przypadku. Leczenie jest bardzo trudne, bo nie ma wystarczających doniesień naukowych w tak rzadkiej chorobie nowotworowej. Szansą dla Kubusia jest leczenie w Niemczech, w Klinice w Heidelbergu znanej z największej skuteczności w leczeniu chorób onkologicznych. Koszt to 505 560 EURO, tj. około 2 mln 400tys. zł ‼️

My jako w głównej mierze zmotoryzowani, potrafimy pomagać. Świadczą o tym liczne zbiórki, oraz cele charytatywne, które wspólnie udało się zorganizować. Człowiek w pojedynke jest bezradny, natomiast wspólnie – Jesteśmy w stanie osiągnąć coś niesamowitego.Nieśmy dobro, ono zawsze się odpłaca, gdyż możliwość życia, to największa wartość jaką kiedykolwiek mogliśmy doświadczyć.Dlatego przychodzimy do was z prośbą o pomoc, w raz z Stowarzyszeniem “Bądźmy Razem”, ich podopiecznym, Rodzicami, oraz Władzami Miasta, Gminy Dobczyce, którym Serdecznie Dziękujemy, za pomoc oraz wsparcie, za możliwość udostępnienia ogromnego terenu– dodają organizatorzy.

O atrakcjach, informacjach, oraz planie imprezy, będzie można znaleźć informacje na: https://www.facebook.com/events/120017653540567/.

Do zobaczenia 18 lipca w Dobczycach.

Dziennikarz, zarówno z zawodu jak i z zamiłowania. Od zawsze aktywnie zainteresowana szeroko pojętą komunikacją społeczną i działaniem w jej obrębie. Prywatnie, żona, matka, pasjonatka historii i mody, ceniąca sobie przede wszystkim szczerość i życie w zgodzie ze swoimi zasadami.

Wydarzenia

wrzesień 2021
PWŚCPSN
   1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30    
« sierpień   październik »
stw

youtube

Najczęściej czytane