Connect with us

Gmina Dobczyce

Internetowy Festiwal Polskiej klasyki filmowej w Kinie MUZA

Małgorzata Miszczak

Opublikowano

w

Myślenice: Kino MUZA w Myślenicach, Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu oraz Miasto i Gmina Myślenice zapraszają do udziału w internetowym Festiwalu Polskiej klasyki filmowej w Kinie MUZA.

Rozłóż czerwony dywan, zostań jurorem i wybierz najlepszą polską ekranizacje. Organizatorzy Festiwalu przygotowali dla widzów 16 tytułów filmowych, które od 27 marca (piątek) będą publikowane na profilu facebookowym Kina Muza. Zapraszamy do oglądania.

Idea Festiwalu, to odpowiedź pracowników Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu na czas kwarantanny, jakim objęte zostało nasze społeczeństwo. W tych skomplikowanych i wymagających czasach, kiedy zamknięte są m.in. kina organizatorzy Festiwalu postanowili zadbać o swoich widzów przenosząc część swoich działań do sieci włączając się jednocześnie w akcję MOKiS pn. Kultura w czasach kwarantanny #kulturawczasachkwarantanny

Od 27 marca do 11 kwietnia 2020 będzie można obejrzeć 16 produkcji filmowych w ty m.in.: Szpital przemienienia, 300 mil do nieba, Ucieczka z kina wolność, czy Rejs. Codziennie na facebooku Kina MUZA będą publikowane nie tylko filmy, ale także materiały uzupełniające jak ciekawostki o danej produkcji czy recenzje filmowe.

Pomysłodawcy Festiwalu zachęcają także internautów do komentowania wybranych filmów i zostawiania swoich, indywidualnych opinii na temat poszczególnych tytułów.

Od 27 marca 2020 zapraszamy codziennie na Festiwal polskiej klasyki filmowej w Kinie MUZA! adres: https://www.facebook.com/kinomyslenice/

Redaktor, trener, edukator. Z wykształcenia menager, pedagog, coach wlb, absolwentka UJ. W pracy to człowiek jest dla niej największą wartością. Ceni pasjonatów oraz tradycję lokalną, a jej misją jest promowanie szeroko pojętej kultury regionu. Mama dwójki dzieci oraz od trzynastu lat żona tego samego męża.

Wydarzenia

Marzec 2020
PWŚCPSN
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      
« Lut   Kwi »

Facebook

Najczęściej czytane