Connect with us

Artykuł Sponsorowany

Jak wybrać przydatne akcesoria do przedłużania rzęs?

Opublikowano

w

Jak wybrać przydatne akcesoria do przedłużania rzęs?

Bardzo prosto jest znaleźć akcesoria do przedłużania rzęs – rynek kosmetyczny ma nam ich do zaoferowania tak dużo, iż kłopotem może stać się wybranie najodpowiedniejszych z nich. Jeżeli salon wykonujący przedłużanie rzęs, podejmie decyzję odnośnie zakupu produktów jednej, profesjonalnej, uznanej, a do tego sprawdzonej firmy, może bez przeszkód postawić na zrobienie tego za pośrednictwem internetu, gdzie mogą być one nieco tańsze, aniżeli w sklepach stacjonarnych.

W domowym zaciszu albo w salonie

Przedłużanie rzęs to zabieg, na który najlepiej będzie wybrać się do uznanego i profesjonalnego kosmetycznego salonu. Jest to oczywiście najbezpieczniejsze rozwiązanie, ponieważ pracujące tam osoby zwykle bardzo dobrze znają się na rzeczy i doskonale wiedzą, jak przeprowadzić tego typu zabieg. Jako, iż tyczy się on bardzo wrażliwej, delikatnej okolicy oczu – zachowanie właściwego poziomu ostrożności, jest bardzo istotne. Niektóre panie myślą jednakże, iż mają wystarczający poziom wiedzy, jak również wszelakie potrzebne akcesoria, aby przedłużać rzęsy i są przekonane do oferowania tego typu usług w zaciszu własnego domu. Jest to związane ze sporym ryzykiem, jak również gotowością na poniesienie odpowiedzialności za możliwie powikłania po przeprowadzonym zabiegu. Zatem, lepiej w miarę możliwości nie świadczyć tego rodzaju usług samodzielnie, a będąc klientką – dokonywać wyboru wyłącznie sprawdzonych salonów, jak i kierować się swoim rozsądkiem, nie zaś chęcią oszczędności.

Co będzie nam potrzebne?

Każdy spośród salonów kosmetycznych oferujących tego typu usługi, ma w posiadaniu wiele akcesoriów służących do przedłużania rzęs. Najważniejszymi będą pęseta, którą posługuje się kosmetyczka, jak i produkty wykorzystywane do separowania rzęs, jak chociażby taśmy piankowe czy płatki kolagenowe. Poza tym potrzebne są także dwa płynne produkty – primer, jak i cleaner, które mają za zadanie odtłuszczać oraz oczyścić naturalne rzęsy, jak również zwiększyć przyczepność (aby rezultat mógł utrzymywać się możliwie jak najdłużej). Podstawę stanowić będzie specjalny klej do sztucznych rzęs, jak i obiekt służący w roli podstawki do wymienionego kleju. Obiekt taki stanowić może między innymi specjalny pierścionek, szkiełko, albo kamień nefrytu. Każdy z szanujących się salonów kosmetycznych, winien mieć w posiadaniu wymienione akcesoria służące do przedłużania rzęs – najlepiej możliwie najwyższej jakości, pochodzące wyłącznie ze sprawdzonych oraz uznanych źródeł. Zapewnia to nie tylko właściwy poziom bezpieczeństwa (nie tylko pracownic, ale i klientek), ale też warunki pracy na odpowiednio wysokim poziomie. Dzięki czemu zabiegi mogą być wykonywane dokładnie, zaś rezultaty będą trwałe i w pełni zadowalające.

Gdzie można nabyć akcesoria do przedłużania rzęs?

Nie tylko stacjonarnie, ale także w sieci. Internet pełen jest sklepów, które mają w sprzedaży odpowiednie i wysokiej jakości akcesoria do przedłużania rzęs. Ich asortyment jest naprawdę bardzo obszerny, zatem bez przeszkód skompletujemy wszelkie potrzebne nam produkty do tego typu zabiegów. Dzięki temu, będziemy mogli bez trudno wykonywać przedłużanie rzęs, nawet zupełnie samodzielnie. Pamiętać należy jednakże, iż nie jest to tak łatwa czynność, jak mogłoby się nam wydawać i wymaga dużego doświadczenia.

Czym kierować się podczas kupowania akcesoriów?

Najistotniejsze będzie to, żeby w czasie dobierania tego rodzaju produktów nie kierować się wyłącznie ceną – łatwo jest bowiem nabyć dosyć tanie akcesoria służące do przedłużania rzęs, nigdy jednakże nie możemy mieć pewności, z jakiego źródła one pochodzą, jak i czy mają w posiadaniu wszelakie atesty i czy aby na pewno są zupełnie bezpieczne. Dlatego też, jak już zostało to podkreślone, nazywając akcesoria do przedłużenia rzęs, musimy kierować się głównie ich jakością, jak i troską o zachowanie bezpieczeństwa. Sprawdzone produkty, będą z dużym prawdopodobieństwem sporo droższe, jednakże pozwalają na wykonywanie usług na możliwie najwyższym poziomie, bez niemiłych niespodzianek – zarówno dla klientek, jak i osoby wykonującej zabiegi.

Dziennikarz, zarówno z zawodu jak i z zamiłowania. Od zawsze aktywnie zainteresowana szeroko pojętą komunikacją społeczną i działaniem w jej obrębie. Prywatnie, żona, matka, pasjonatka historii i mody, ceniąca sobie przede wszystkim szczerość i życie w zgodzie ze swoimi zasadami.

Artykuł Sponsorowany

Salon Delta Twoje Wnętrza – z myślą o Twoich wnętrzach, z myślą o Twoim komforcie

Opublikowano

w

Salon Delta Twoje Wnętrza – z myślą o Twoich wnętrzach, z myślą o Twoim komforcie
Salon Delta Twoje Wnętrza – z myślą o Twoich wnętrzach, z myślą o Twoim komforcie
Salon Delta Twoje Wnętrza – z myślą o Twoich wnętrzach, z myślą o Twoim komforcie

Firma Delta Twoje Wnętrza w Myślenicach wie, że „Liczy się wnętrze i liczy się komfort.” Bazując na swoim unikatowym doświadczeniu, dostarcza swym klientom najlepsze rozwiązania w zakresie wykończenia i wyposażenia mieszkań, domów i firm.

Delta to rodzinna firma założona w 1989 roku w Myślenicach, początkowo działała jako mały sklep. W roku 1997 przeniesiona została do większego budynku, dawnej wytwórni galanterii “Galalit”. Z tym miejscem firma związana była blisko 25 lat, podczas których ugruntowała swą pozycję na lokalnym rynku wykończenia domów, mieszkań, firm oraz dekoracji wnętrz.

 

Nowy salon – nowe możliwości.

Stawiając na najwyższy komfort klientów, firma postawiła również na swój rozwój. Tym samym w oparciu o odważną decyzję przeniosła się do nowej lokalizacji. Delta Twoje Wnętrza w Myślenicach od października 2021 roku znajduje się przy ul. Fijałkowskiego 40.

Bartłomiej Górecki, współwłaściciel firmy Delta Twoje Wnętrza: Zmiany dotyczą każdego z nas. Budujemy domy, remontujemy swoje mieszkania. Nasza firma podjęła się dużego wyzwania i przeszła rewolucyjną zmianę. Zmieniliśmy lokalizację, z którą związani byliśmy 25 lat. Rozpoczęliśmy działalność w nowym budynku, w nowym miejscu.  Teraz już wiemy, że decyzja była słuszna, a nowa lokalizacja to strzał w 10! Nasi dotychczasowi klienci zdecydowanie pozytywnie oceniają tę zmianę. Nowych klientów zapraszamy serdecznie, przekonajcie się sami!

Firma Delta Myślenice

Firma Delta 2010 rok

 

Firma Delta

Delta Twoje Wnętrza 2021

 

Salon Delta Twoje Wnętrza w starym Galalicie to już przeszłość, ale to, co dobre w Delcie, zostaje niezmienne!

Współwłaściciele podkreślają, że to, co dotychczasowi klienci cenili u nich najbardziej, czyli pełne stany magazynowe, doradztwo, indywidualne podejście, uczciwość i rzetelność, pozostają niezmienne.

Zmieniamy to, co warto i można ulepszyć. Zdecydowaliśmy się na nowe miejsce, bowiem dotychczasowy budynek był „z tamtej epoki”, klienci mieli trudności z pokonaniem wąskiej klatki z dużą ilością schodów, mieliśmy ograniczone możliwości eksponowania naszej szerokiej przecież oferty, a parkowanie przy lokalu było mocno utrudnione. Nowy budynek przy ul. Fijałkowskiego rozwiązał owe mankamenty, a wyeksponował to, co w Delcie najlepsze” – mówi współwłaściciel Grzegorz Górecki.

Korzyści z nowej lokalizacji jest wiele.

Duże, wygodne parkingi przy lokalu umieszczono na dwóch różnych poziomach (przed i za budynkiem), co daje klientom możliwość bezpośredniego wejścia na różne piętra budynku bez pokonywania schodów.

Dogodne położenie lokalu. Punkt jest dobrze skomunikowany z resztą miasta. Swobodnie można tu dojechać zarówno z centrum, ulicą Kasprowicza lub Sobieskiego, jak i stref handlowo-przemysłowych czy Zarabia, a także Krakowa, pokonując obwodnicę Myślenic i wykorzystując bezkolizyjne wyjazdy i zjazdy, albo od strony Marimexu, albo mostu na Polankę. Dystans z rynku to zaledwie 15 minut spacerem.

Salon Delta Twoje Wnętrza – z myślą o Twoich wnętrzach, z myślą o Twoim komforcie

Jasne i przestronne wnętrza sprzyjają lepszemu wyeksponowaniu towarów. Zadbano również o profesjonalne miejsce na indywidualne doradztwo klientowi.

Salon Delta Twoje Wnętrza – z myślą o Twoich wnętrzach, z myślą o Twoim komforcie

Oferta firmy Delta Twoje Wnętrza w nowym salonie prezentuje się okazale.

W salonie zebrano setki produktów polecanych do wykończenia domów, mieszkań i firm. W bogatej ofercie znajdują się drzwi wewnętrzne, zewnętrzne oraz wewnątrzklatkowe, takich firm jak: Porta, DRE, Erkado, Pol-Skone, Doorsy, Martom, Wiatrak, KR Center, Voster, DefenDoor, Setto.

Salon Delta Twoje Wnętrza – z myślą o Twoich wnętrzach, z myślą o Twoim komforcie

Panele podłogowe proponowane są od: Swiss Krono, Classen, Egger, Yildiz Entegre, Kaindl, Persecto, Tarkett, Quick-Step. Asortyment salonu to także m.in. lampy firm Azzardo, Zuma Line, Nowodvorski, Italux, Eglo, Rabalux, Edo, Sollux, TK Lighting, MaxLight.

Salon Delta Twoje Wnętrza – z myślą o Twoich wnętrzach, z myślą o Twoim komforcie

Podłogi domów i mieszkań mogą ozdobić dywany z wełny, wiskozy, sizalowe czy akrylowe. Sklep oferuje także szeroki wybór wykładzin dywanowych i PCV, od tych niskobudżetowych do bardziej luksusowych, poliamidowych.

Salon Delta Twoje Wnętrza – z myślą o Twoich wnętrzach, z myślą o Twoim komforcie

Innowacyjne przestrzenie salonu pełne są różnorodnych tkanin na firany i zasłony a także obrusy. Materiały do aranżacji okien można wybierać spośród takich firm jak Eurofirany (m.in. kolekcja Minge), Spagnolo, Polder & Rajder, Rad-Pol, Decoma, Cosmonova (m.in. kolekcja Zienia), a montować je na karniszach proponowanych przez sklep takich firm jak Zegar czy Marcin Dekor.

Salon Delta Twoje Wnętrza – z myślą o Twoich wnętrzach, z myślą o Twoim komforcie

Salon oferuje pomiary, szycie na wymiar, transport oraz montaż dekoracji okiennych.

Dopełnieniem propozycji dla klientów jest oddzielna ekspozycja z kołdrami, poduszkami, także z gęsiego puchu i pościelą m.in. firm Darymex czy Eurofirany.

Cel jakim było otwarcie salonu w nowej lokalizacji został osiągnięty, jakie są kolejne?

„Firma w nowej lokalizacji działa dopiero od miesiąca, dlatego chcemy poinformować jak największą liczbę mieszkańców, że nie działamy już w budynku starego Galalitu. Klienci w większości nas odnajdują, jednak jeśli są tacy, którzy nie śledzą na bieżąco naszych działań, to chcemy zaoszczędzić im czasu i dotrzeć do nich z informacją o nowej siedzibie, gdyż w lokalach dotychczas przez nas zajmowanych już nas nie znajdą” – informuje współwłaścicielka salonu Joanna Cabak.

Salon Delta Twoje Wnętrza – z myślą o Twoich wnętrzach, z myślą o Twoim komforcie.

 

Salon Delta Twoje Wnętrza – z myślą o Twoich wnętrzach, z myślą o Twoim komforcie

Godziny otwarcia:

Pn – Pt: 9:00-18:00 oraz Sobota: 9:00 – 14:00

Więcej informacji na stronie:

https://delta-myslenice.pl/


MATERIAŁ SPONSOROWANY

Kontynuuj czytanie

Artykuł Sponsorowany

Delta Twoje wnętrza. Zapraszamy do nowego salonu przy ul. Fijałkowskiego 40 w Myślenicach

Opublikowano

w

Delta Twoje wnętrza. Zapraszamy do nowego salonu przy ul. Fijałkowskiego 40 w Myślenicach
Delta Twoje wnętrza. Zapraszamy do nowego salonu przy ul. Fijałkowskiego 40 w Myślenicach
Delta Twoje wnętrza. Zapraszamy do nowego salonu przy ul. Fijałkowskiego 40 w Myślenicach

Delta to rodzinna firma założona w 1989 roku w Myślenicach, początkowo działała jako mały sklep. W roku 1997 przeniesiona została do większego budynku, dawnej wytwórni galanterii “Galalit”. Z tym miejscem firma związana była blisko 25 lat, podczas których ugruntowała swą pozycję na lokalnym rynku wykończenia domów, mieszkań, firm oraz dekoracji wnętrz. 4 października 2021 roku to ważna data w historii działalności firmy Delta, w tym dniu miało bowiem miejsce otwarcie nowego salonu- Delta Twoje Wnętrza.

Nowy rozdział działalności firmy to nowoczesny salon, który swą siedzibę ma w nowym miejscu przy ul. Fijałkowskiego 40. Dogodny dojazd, przestronne parkingi, nowoczesne ekspozycje i szeroki wachlarz produktów oraz usług. Z myślą o komforcie klientów!

Misja firmy zawiera się w sentencji: „Zmiany dotyczą, każdego z nas. Budujemy domy, remontujemy swoje mieszkania. Codziennie wkładamy dużo starań by pozytywnie zaskoczyć nowych klientów. Chcemy się zmieniać razem z Państwem i nowymi trendami.
Zmiana jest zaskakująca a klienci autentycznie zachwyceni. Warto dodać, że Delta niezmiennie dba o wysoki standard obsługi oraz profesjonalizm z dbałością o szczegóły.

Wyselekcjonowana oferta firmy znajduje się w przestronnych wnętrzach – na trzech poziomach salonu.
Na parterze dział wykończenia wnętrz a w nim: lampy, drzwi, panele, rolety oraz karnisze.
Na pierwszym piętrze ogromna ilość: firan, zasłon, ręczników, pościeli oraz obrusów.
Na drugim piętrze salonu swe miejsce mają różnorodne: dywany, chodniki, wykładziny oraz wycieraczki.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów Delta w swej ofercie ma również usługi dodatkowe: doradztwa, pomiaru, montażu, szycia, transportu i pakowania prezentów.

Firma Delta wyposażyła i udekorowała domy i mieszkania kilku pokoleń mieszkańców Myślenic i okolic, rozwija się sukcesywnie, chcąc docierać do jeszcze szerszego grona odbiorców. Dostarczając im nie tylko produkty ale również usługi doradcze na najwyższym poziomie. Dlatego Delta to również miejsce spotkań: architektów, projektantów, dekoratorów i wykonawców.
Salon Delta Twoje Wnętrza – z myślą o Twoich wnętrzach, z myślą o Twoim komforcie.

Jak mówią właściciele firmy: Nowa lokalizacja to strzał w 10! Przyjedź przekonaj się sam.

 


Adres :

ul. Fijałkowskiego 40, 32-400 Myślenice

Telefon:

Email:

Więcej informacji: Delta Twoje wnętrza.

Kontynuuj czytanie

Artykuł Sponsorowany

Jak Twój samochód traci na wartości? Utrata wartości handlowej

Opublikowano

w

Jak Twój samochód traci na wartości? Utrata wartości handlowej

O tym, że samochód każdego dnia traci na wartości, wie każdy kierowca. Nie każdy jest jednak świadomy tego, że utrata wartości handlowej pojazdu w wyniku kolizji otwiera drogę do ubiegania się o odszkodowanie z polisy OC. Odszkodowanie obejmuje bowiem nie tylko koszt naprawy samochodu, ale również wspomnianą utratę wartości handlowej. O czym pamiętać, wnioskując o takie odszkodowanie?

Na czym polega utrata wartości handlowej pojazdu?

Każdy właściciel samochodu doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że co do zasady z każdym dniem jego wartość rynkowa jest coraz niższa. Utrata wartości handlowej pojazdu jest rzeczą naturalną i następuje w wyniku jego normalnego użytkowania. Mówić można o niej również w sytuacji uczestnictwa w wypadku samochodowym.

Uzyskanie odszkodowania od ubezpieczyciela na pokrycie kosztów przywrócenia pojazdu do stanu sprzed wypadku rzeczywiście przywraca jego możliwości w zakresie użytkowania, jednak nie sprawia, że automatycznie jego wartość handlowa wraca do dawnego poziomu. Pojazdy powypadkowe wyceniane są o wiele niżej, gdyż ich ewentualny zakup wiąże się z większym ryzykiem. Może się bowiem okazać, że po pewnym czasie użytkowania na jaw wyjdą mniej lub bardziej poważne usterki, które zostały wcześniej przeoczone.

Utrata wartości po kolizji a odszkodowanie

W kontekście polityki wypłaty odszkodowań przez towarzystwa ubezpieczeniowe wspomnieć należy przede wszystkim o tym, że co do zasady są one istotnie zaniżane. Dla ubezpieczyciela wypłata wysokiego odszkodowania jest bowiem bardzo niekorzystnym zdarzeniem. Z tego też względu proponuje on zaniżone odszkodowanie i liczy na to, że poszkodowany nie będzie się od tej decyzji odwoływał i formułował formalnego sprzeciwu.

Standardem jest również całkowite pomijanie w kwocie odszkodowania rekompensaty za utratę wartości handlowej pojazdu. Jego doliczenie następuje na ogół dopiero w momencie, gdy do ubezpieczyciela skierujemy odpowiednie pismo. Niestety bardzo często nie jesteśmy świadomi istnienia takich możliwości i błędnie zakładamy, że ubezpieczyciel działa w dobrej wierze. Tymczasem przyjmowanie proponowanych warunków, bez ich weryfikowania, bardzo często oznacza niemałe straty finansowe. Nierzadko sprawę pomyślnie dla poszkodowanego kończy odpowiednio umotywowane odwołanie od kwoty ubezpieczenia, dlatego też nie należy z góry zakładać, że walka z ubezpieczycielem jest nie do wygrania.

Jak wnioskować o ubezpieczenie za spadek wartości samochodu?

Utrata wartości handlowej pojazdu jest, jak już wiemy, czymś naturalnym, ale uzyskanie odszkodowania z tego tytułu nie przysługuje w każdej sytuacji. Utrata wartości następuje w największym stopniu w początkowej fazie użytkowania samochodu i z każdym rokiem przybiera coraz mniejsze wartości. Po upływie kilku lat może dojść do sytuacji odwrotnej – ewentualna naprawa samochodu może przyczynić się do wzrostu jego wartości handlowej. Biorąc pod uwagę powyższe, o ubezpieczenie z tytułu utraty wartości handlowej samochodu ubiegać się mogą jedynie właściciele stosunkowo nowych pojazdów – mających do 6 lat.

Jak wnioskować o należne ubezpieczenie z tytułu utraty wartości handlowej przez auto? Wystarczy skierować do towarzystwa ubezpieczeniowego odpowiedni wniosek, w którym znaleźć powinny się takie informacje jak:

  • numer szkody;
  • dane towarzystwa, które zobowiązane jest szkodę zlikwidować;
  • numer polisy ubezpieczeniowej;
  • szczegóły dotyczące pojazdu (marka, model, wiek, przebieg itd.);
  • dane właściciela pojazdu;
  • data i krótki opis zdarzenia.

Kontynuuj czytanie

Wydarzenia

grudzień 2021
PWŚCPSN
   1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   
« lis   sty »

youtube

Najczęściej czytane