Connect with us

Artykuł Sponsorowany

Jak wybrać przydatne akcesoria do przedłużania rzęs?

Opublikowano

w

Jak wybrać przydatne akcesoria do przedłużania rzęs?

Bardzo prosto jest znaleźć akcesoria do przedłużania rzęs – rynek kosmetyczny ma nam ich do zaoferowania tak dużo, iż kłopotem może stać się wybranie najodpowiedniejszych z nich. Jeżeli salon wykonujący przedłużanie rzęs, podejmie decyzję odnośnie zakupu produktów jednej, profesjonalnej, uznanej, a do tego sprawdzonej firmy, może bez przeszkód postawić na zrobienie tego za pośrednictwem internetu, gdzie mogą być one nieco tańsze, aniżeli w sklepach stacjonarnych.

W domowym zaciszu albo w salonie

Przedłużanie rzęs to zabieg, na który najlepiej będzie wybrać się do uznanego i profesjonalnego kosmetycznego salonu. Jest to oczywiście najbezpieczniejsze rozwiązanie, ponieważ pracujące tam osoby zwykle bardzo dobrze znają się na rzeczy i doskonale wiedzą, jak przeprowadzić tego typu zabieg. Jako, iż tyczy się on bardzo wrażliwej, delikatnej okolicy oczu – zachowanie właściwego poziomu ostrożności, jest bardzo istotne. Niektóre panie myślą jednakże, iż mają wystarczający poziom wiedzy, jak również wszelakie potrzebne akcesoria, aby przedłużać rzęsy i są przekonane do oferowania tego typu usług w zaciszu własnego domu. Jest to związane ze sporym ryzykiem, jak również gotowością na poniesienie odpowiedzialności za możliwie powikłania po przeprowadzonym zabiegu. Zatem, lepiej w miarę możliwości nie świadczyć tego rodzaju usług samodzielnie, a będąc klientką – dokonywać wyboru wyłącznie sprawdzonych salonów, jak i kierować się swoim rozsądkiem, nie zaś chęcią oszczędności.

Co będzie nam potrzebne?

Każdy spośród salonów kosmetycznych oferujących tego typu usługi, ma w posiadaniu wiele akcesoriów służących do przedłużania rzęs. Najważniejszymi będą pęseta, którą posługuje się kosmetyczka, jak i produkty wykorzystywane do separowania rzęs, jak chociażby taśmy piankowe czy płatki kolagenowe. Poza tym potrzebne są także dwa płynne produkty – primer, jak i cleaner, które mają za zadanie odtłuszczać oraz oczyścić naturalne rzęsy, jak również zwiększyć przyczepność (aby rezultat mógł utrzymywać się możliwie jak najdłużej). Podstawę stanowić będzie specjalny klej do sztucznych rzęs, jak i obiekt służący w roli podstawki do wymienionego kleju. Obiekt taki stanowić może między innymi specjalny pierścionek, szkiełko, albo kamień nefrytu. Każdy z szanujących się salonów kosmetycznych, winien mieć w posiadaniu wymienione akcesoria służące do przedłużania rzęs – najlepiej możliwie najwyższej jakości, pochodzące wyłącznie ze sprawdzonych oraz uznanych źródeł. Zapewnia to nie tylko właściwy poziom bezpieczeństwa (nie tylko pracownic, ale i klientek), ale też warunki pracy na odpowiednio wysokim poziomie. Dzięki czemu zabiegi mogą być wykonywane dokładnie, zaś rezultaty będą trwałe i w pełni zadowalające.

Gdzie można nabyć akcesoria do przedłużania rzęs?

Nie tylko stacjonarnie, ale także w sieci. Internet pełen jest sklepów, które mają w sprzedaży odpowiednie i wysokiej jakości akcesoria do przedłużania rzęs. Ich asortyment jest naprawdę bardzo obszerny, zatem bez przeszkód skompletujemy wszelkie potrzebne nam produkty do tego typu zabiegów. Dzięki temu, będziemy mogli bez trudno wykonywać przedłużanie rzęs, nawet zupełnie samodzielnie. Pamiętać należy jednakże, iż nie jest to tak łatwa czynność, jak mogłoby się nam wydawać i wymaga dużego doświadczenia.

Czym kierować się podczas kupowania akcesoriów?

Najistotniejsze będzie to, żeby w czasie dobierania tego rodzaju produktów nie kierować się wyłącznie ceną – łatwo jest bowiem nabyć dosyć tanie akcesoria służące do przedłużania rzęs, nigdy jednakże nie możemy mieć pewności, z jakiego źródła one pochodzą, jak i czy mają w posiadaniu wszelakie atesty i czy aby na pewno są zupełnie bezpieczne. Dlatego też, jak już zostało to podkreślone, nazywając akcesoria do przedłużenia rzęs, musimy kierować się głównie ich jakością, jak i troską o zachowanie bezpieczeństwa. Sprawdzone produkty, będą z dużym prawdopodobieństwem sporo droższe, jednakże pozwalają na wykonywanie usług na możliwie najwyższym poziomie, bez niemiłych niespodzianek – zarówno dla klientek, jak i osoby wykonującej zabiegi.

Dziennikarz, zarówno z zawodu jak i z zamiłowania. Od zawsze aktywnie zainteresowana szeroko pojętą komunikacją społeczną i działaniem w jej obrębie. Prywatnie, żona, matka, pasjonatka historii i mody, ceniąca sobie przede wszystkim szczerość i życie w zgodzie ze swoimi zasadami.

Artykuł Sponsorowany

Ucz się i studiuj w Myślenicach! W Staropolskiej Akademii Nauk Stosowanych oraz w Akademickiej Fundacji Staropolskiej

Opublikowano

w

Ucz się i studiuj w Myślenicach! W Staropolskiej Akademii Nauk Stosowanych oraz w Akademickiej Fundacji Staropolskiej
stw

Staropolska Akademia Nauk Stosowanych w Kielcach została utworzona w 2001 roku. W pierwszym roku funkcjonowania, na Uczelni kształciło się 111 studentów. Z każdym rokiem, liczba studentów wzrasta i aktualnie osiąga liczbę 3052. W 2001 roku uczelnia nosiła nazwę Wyższa Szkoła Zarządzania Gospodarką Regionalną, zaś w późniejszym czasie zmieniono ją na Wyższa Szkoła Ekonomii, Turystyki i Nauk Społecznych. W związku z dynamiką rozwoju Uczelni oraz nawiązaniem do tradycji regionu świętokrzyskiego i  Staropolskiego Okręgu Przemysłowego, zmieniono nazwę na Staropolska Szkoła Wyższa. Po spełnieniu przez Uczelnię wszystkich warunków, zdefiniowanych w art. 16 ust. 1a ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce i na mocy ustawy z dnia 23 lipca 2021 r. O zmianie ustawy – Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce oraz ustawy – Przepisy wprowadzające ustawę – Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce, Minister Edukacji i Nauki decyzją z dnia 25. stycznia 2022 r. podniósł status Staropolskiej Szkoły Wyższej w Kielcach do rangi Akademii Nauk Stosowanych.

Staropolska Akademia Nauk Stosowanych w Kielcach prowadzi zarówno 3-letnie studia I-go stopnia (licencjackie), 3,5 letnie studia inżynierskie, 2-letnie studia II-go stopnia (magisterskie), 5-letnie jednolite studia magisterskie oraz studia podyplomowe,  kursy i szkolenia. Wszystkie poziomy studiów prowadzone są w systemie stacjonarnym (dzienne) oraz niestacjonarnym (zaoczne). Obecnie StANS, w ramach niezależnego rankingu Perspektyw i Rzeczpospolitej, zyskała miano najlepszej niepublicznej uczelni magisterskiej w regionie świętokrzyskim. 

Staropolska Akademia Nauk Stosowanych w Kielcach jest prężnie rozwijającym się ośrodkiem akademickim, który obecnie posiada 4 filie krajowe (Kielce, Myślenice, Bochnia i Tarnobrzeg) i 3 zagraniczne (Łuck, Lwów – Ukraina oraz Dublin – Irlandia). Staropolska Akademia Nauk Stosowanych w Kielcach to uczelnia o międzynarodowym charakterze, która kładzie nacisk na kształcenie zarówno teoretyczne jak i praktyczne.  Co roku około 100 studentów wyjeżdża w ramach Programu Erasmus Plus na studia i praktyki zagraniczne do 58 partnerskich uczelni i instytucji. Najczęściej wybieranymi kierunkami wyjazdów są Hiszpania, Grecja, Słowacja, Niemcy, Czechy oraz Włochy.  W ramach programów wymiany studenckiej nasi studenci mogą część nauki odbywać w USA.

Staropolska Akademia Nauk Stosowanych w Kielcach aktywnie współpracuje ze środowiskiem lokalnym oraz instytucjami samorządowymi.

 

Kontynuuj czytanie

Artykuł Sponsorowany

Soczewki Biofinity – wybór osób ceniących wygodę

Opublikowano

w

Soczewki Biofinity – wybór osób ceniących wygodę

Jeśli nosisz lub dopiero zamierzasz zacząć nosić soczewki korekcyjne, warto zainteresować się linią Biofinity. Zostały stworzone przez doskonale znaną markę Cooper Vision, a ich cechy sprawiają, że powinna zainteresować się nimi każda osoba, która chce czuć pełen komfort w dzień i w nocy. Co wyróżnia je od na tle konkurencyjnych rozwiązań?

Soczewki Biofinity – nosisz jak chcesz i ile chcesz

Zacząć należy od tego, że soczewki Biofinity są wykonywane z nowoczesnego materiału silikonowo-hydrożelowego. Nazywa się Comfilcon A i ma wszelkie cechy, które predysponują go do tworzenia soczewek wręcz idealnych. Wykonane w technologii materiałowej Aquafirm pozwalają na wysoką tlenoprzepuszczalność oraz utrzymują odpowiednie nawilżenie, a jednocześnie są niezwykle elastyczne i miękki – dzięki czemu perfekcyjnie przylegają do powierzchni oka. 

Efekt? Nosząc soczewki Biofinity nawet nie odczuwasz ich obecności w oku!

Ale na tym nie koniec zalet. Kolejna to fakt, że dzięki materiałowi wykonania można je nosić bez konieczności zdejmowania – każda para soczewek miesięcznych jest przeznaczona do noszenia przez 29 nocy i 30 dni. Nie odczuwasz przy tym żadnych negatywnych skutków, na co wpływ ma właśnie wysoki poziom nawilżenia.

Biofinity dla osób wymagających

Soczewki Biofinity dzielą się na kilka rodzajów, różniących właściwościami. Oprócz klasycznych modeli korekcyjnych przygotowano również toryczne, przeznaczone dla astygmatyków. Wykorzystano w nich autorskie rozwiązanie Cooper Vision – Optymalną Geometrię Soczewki Torycznej. Jest to specjalna, wielopłaszczyznowa konstrukcja, dzięki której zastosowaniu zapewniona jest stabilność i pełen komfort widzenia.

Inne soczewki Biofinity to Energys. Są one tworzone z myślą o osobach, które pracują przy komputerach i innego rodzaju wyświetlaczach. Są wyposażone w Digital Zone Optics – jest to specjalna strefa optyczna, która pomaga zmniejszyć zmęczenie wzroku spowodowane patrzeniem na urządzenia cyfrowe. Dzięki tak wielu rodzajom soczewek na pewno znajdziesz najlepsze soczewki Biofinity dla siebie. 

Wybierz Biofinity i ciesz się wygodą

O jakości i komforcie soczewek Biofinity świadczy popularność tych soczewek. Korzystają z nich miliony ludzi na całym świecie. Możesz do nich w każdej chwili dołączyć – znajdziesz je w ofercie sklepu online visionexpress.pl. Pomimo swojej doskonałej jakości oraz nowoczesnych technik wykonania są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. 

Przekonaj się o tym – już dzisiaj zajrzyj na stronę visionexpress.pl!

Kontynuuj czytanie

Artykuł Sponsorowany

Pcim. Diana by Olivia Butik zaprasza ! Butik rekomenduje Miss Krakowa 2021 !

Opublikowano

w

Pcim. Diana by Olivia Butik zaprasza ! Butik rekomenduje Miss Krakowa 2021 !

Butik Diana by Olivia zlokalizowany na pierwszym piętrze Galerii Czarny Lew w Pcimiu zaprasza w swoje progi. Szeroki asortyment produktów, odzież damska i dziecięca, galanteria i dodatki do domu- to wszystko a nawet i więcej można znaleźć w butikowych wnętrzach. A w gratisie doradztwo i miła atmosfera. 

Kontynuuj czytanie

Wydarzenia

lipiec 2022
PWŚCPSN
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
« cze   sie »

youtube

Najczęściej czytane