Connect with us

Edukacja

JDC Dance Studio – marzenia są po to by je realizować – zapisy do szkoły tańca trwają

Małgorzata Miszczak

Opublikowano

w

MATERIAŁ SPONSOROWANY

MYŚLENICE: JAZZ DANCE CENTER (JDC) Dance Studio to szkoła tańca którą w naszej okolicy znają niemal wszyscy, jej twórcą jest Andrzej Starowicz. Człowiek wielu talentów, łączący role tancerza, choreografa, nauczyciela, pedagoga, organizatora (…) Znany raczej jako Andy, człowiek kreatywny o ogromnym sercu do tańca, zarażający energią i uśmiechem. Wiecie co symbolizuje Logo JDC Dance Studio Andrzeja Starowicza?

To logo symbolizuje relacje z ludźmi czyli nieustający uśmiech. Doświadczona kadra instruktorów JDC od lat skutecznie realizuje misje, by taniec łączył wszystkich ludzi z pasją.

Zapisy na nowy sezon 2019/2020 wystartowały. Regularne zajęcia już od września, dołącz zatem do tanecznej rodziny. W ofercie JDC Dance Studio znajdują się zajęcia zarówno dla osób początkujących jak i o wyższym poziomie doświadczenia tanecznego, zarówno dla dzieci jak i młodzieży.

Trenuj różnorodne style taneczne m.in.: hip hop, modern jazz oraz jazz funk. Szkoła zachęca do brania udziału w konkursach i pokazach tanecznych, a postępy swych grup tanecznych można podziwiać podczas świątecznego przeglądu JDC oraz festiwalu tanecznego. W minionym sezonie był to na Małopolskim Festiwalu Taneczno-Musicalowy w Krakowie na Tauron Arenie. Szkoła organizuje obozy taneczne, liczne warsztaty i szkolenia z gościnnymi trenerami z całej Europy.

Aktualnie trwają zapisy na rok 2019/2020, szczegółowe informacje:

Chcesz zapisać swoje dziecko wystarczy że wyślesz SMS pod nr 609170406 o treści: MYSLENICE, wiek dziecka – otrzymasz wiadomość i wszelkie informacje dotyczące zapisu.

Kontakt:

www.jdcdance.pl

JDC Dance Center na Facebooku 

https://www.youtube.com/user/jdcdance

Redaktor, trener, edukator. Z wykształcenia menager, pedagog, coach wlb, absolwentka UJ. W pracy to człowiek jest dla niej największą wartością. Ceni pasjonatów oraz tradycję lokalną, a jej misją jest promowanie szeroko pojętej kultury regionu. Mama dwójki dzieci oraz od trzynastu lat żona tego samego męża.

Wydarzenia

Luty 2020
PWŚCPSN
      1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  
« Sty   Mar »
target="_blank"

Facebook

Najczęściej czytane