Connect with us

Gmina Myślenice

Już jest ! Premiera najnowszej produkcji Panaceum. Zobaczcie SKYLINE

Opublikowano

w

Już jest ! Premiera najnowszej produkcji Panaceum. Zobaczcie SKYLINE

Od dłuższego czasu zajmujemy się produkcją nie tylko swojej muzyki ale również teledysków. Chcieliśmy stworzyć klip inspirowany filmami akcji, zwłaszcza serią “Szybkich i wściekłych”. Spróbowaliśmy się zmierzyć z formatem trudniejszym niż typowy rapowy teledysk. Nie było to łatwe zadanie, tym bardziej, że w procesie tworzenia odpowiadamy praktycznie za wszystko, stąd kosztowało nas to sporo pracy i czasu, ale zdecydowanie było warto. Obejrzycie i przekonajcie się sami – rekomendują członkowie zespołu  Panaceum

 

 

W całym projekcie sami zajęliśmy się bitem, tekstem, nagraniem, mixem, masteringiem, reżyserią i montażem a ujęcia realizowaliśmy z pomocą Julii Fryc. W klipie wystąpił Misti i AdiSuN. Już od soboty 9 października, utwór będzie dostępny we wszystkich serwisach streamingowych. W ostatnim czasie nie wrzucaliśmy wielu utworów do sieci, jednak cały czas nagrywaliśmy i pracowaliśmy nad nowym materiałem. W styczniu zainicjowaliśmy i dopięliśmy projekt Miasto Śpi, który zintegrował całą lokalną scenę hiphopową. Jego następstwem było Miasto Śpi 2, które ukazało się we wrześniu na naszym kanale- dodają artyści.

Foto: Foto Gabka

Dziennikarz, zarówno z zawodu jak i z zamiłowania. Od zawsze aktywnie zainteresowana szeroko pojętą komunikacją społeczną i działaniem w jej obrębie. Prywatnie, żona, matka, pasjonatka historii i mody, ceniąca sobie przede wszystkim szczerość i życie w zgodzie ze swoimi zasadami.

Wydarzenia

październik 2021
PWŚCPSN
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
« wrz.   listopad »

youtube

Najczęściej czytane