fbpx
Connect with us

Gmina Myślenice

Kolęda na Górnym Przedmieściu w tym roku w wersji online

Opublikowano

w

Górne Przedmieście

Kolędowanie, to niewątpliwie czas wyjątkowy i chociaż w tym roku przez pandemię koronawirusa był zupełnie inny niż w latach ubiegłych, to i tak tradycji stało się zadość. Większość świątecznych wydarzeń, które normalnie, stacjonarnie skupiały mnóstwo ludzi, przeniesionych zostało do internetu. Tak też stało się na Górnym Przedmieściu w Myślenicach, gdzie kolęda do mieszkańców popłynęła w formie online.

Chcąc przedłużyć radość Świąt Bożego Narodzenia, już po raz kolejny serdecznie zapraszamy Małych i Dużych  do wspólnego kolędowania, które w tym roku z uwagi na sytuację epidemiologiczną odbędzie się w sieci.
Koncert kolęd tworzą indywidualne występy dzieci przy akompaniamencie lokalnych instrumentalistów. Będzie nam niezmiernie miło jeśli przyjmiecie to zaproszenie, zasiądziecie wygodnie w fotelu i obejrzycie zmagania najmłodszych z mikrofonem. Mamy nadzieję, że wspólne spędzenie tego wyjątkowego czasu w towarzystwie wykonawców przyniesie wszystkim radość, uśmiech i wiele przyjemnych, niezapomnianych i pozytywnych emocji. Żywimy nadzieję, że już niebawem spotkamy się w Domu Ludowym na wspólnym śpiewaniu i biesiadowaniu
– mówi Barbara Bylica, jedna z inicjatorek wydarzenia.

Dziennikarz, zarówno z zawodu jak i z zamiłowania. Od zawsze aktywnie zainteresowana szeroko pojętą komunikacją społeczną i działaniem w jej obrębie. Prywatnie, żona, matka, pasjonatka historii i mody, ceniąca sobie przede wszystkim szczerość i życie w zgodzie ze swoimi zasadami.

Wydarzenia

Czerwiec 2021
PWŚCPSN
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30     
« Maj   Lip »
target="_blank"

youtube

Najczęściej czytane