fbpx
Connect with us

Sport

Kolejne medale dla zawodników Seido Karate z Shiro Sagi Dojo

Małgorzata Miszczak

Opublikowano

w

29 listopada, reprezentacja Shiro Sagi Dojo – Myślenickiego Klubu Seido Karate, wzięła udział w Turnieju Karate o Puchar Burmistrza Wadowic. Organizatorem był Małopolski Klub Oyama Karate. Na matach stawili się zawodnicy z całego kraju, w maksymalnej liczbie dopuszczalnej aktualnie obowiązującymi  przepisami sanitarnymi. Walki odbywały się w systemie knock-down.

Jak mówi nam instruktor Kyoshi Rafał Czapla:

To był kolejny bardzo dobry występ naszych zawodników, gdyż cała piątka wróciła z trofeum. Należy zaznaczyć, że wśród naszych wojowników, dwoje było debiutantami ( Arkadiusz Brytan i Klaudia Raczek ), którzy bardzo dobrze się spisali. W dobie obostrzeń antywirusowych, przygotowania do zawodów nie są łatwe i tym bardziej wynik naszych reprezentantów cieszy i motywuje do dalszej, ciężkiej pracy tak na treningach, jak i zgrupowaniach szkoleniowych i kolejnych zawodach, o których już wkrótce.  Jestem z nich bardzo dumny.

Zawody odbywały się w reżimie sanitarnym i bez udziału publiczności ale mimo to, atmosfera była bardzo gorąca od dopingu współzawodników.

Zawodnicy zdobyli podczas turnieju następujące miejsca:
1. Klaudia Raczek – 2 miejsce
2. Alicja Raczek – 3 miejsce
3. Arkadiusz Brytan – 3 miejsce
4. Mirosław Kwiatkowski – 2 miejsce
5. Adrianna Traczyk – 4 miejsce

informacje i zdjęcia: Elżbieta Skawska – Shiro Sagi Dojo – Myślenickiego Klubu Seido Karate


Jeśli szukasz bieżących informacji z naszego regionu subskrybuj nasz kanał:

Redaktor, trener, edukator. Z wykształcenia menager, pedagog, coach wlb, absolwentka UJ. W pracy to człowiek jest dla niej największą wartością. Ceni pasjonatów oraz tradycję lokalną, a jej misją jest promowanie szeroko pojętej kultury regionu. Mama dwójki dzieci oraz od trzynastu lat żona tego samego męża.

Wydarzenia

Styczeń 2021
PWŚCPSN
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
« Gru   Lut »

youtube

Najczęściej czytane